خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » بررسی و تایید ۳۸۵ پرونده اعضای هیات علمی

بررسی و تایید ۳۸۵ پرونده اعضای هیات علمی

در یکصد و هشتاد و یکمین جلسه هیأت مرکزی جذب اعضای هیأت علمی با حضور اکثریت اعضا، از مجموع ۳۹۲ پرونده اعضای هیات علمی ۳۸۵ پرونده تایید شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، یکصد و هشتاد و یکمین جلسه هیأت مرکزی جذب اعضای هیأت علمی با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد.

در دستور جلسه این هیأت در مجموع تعداد ۳۹۲ فقره پرونده شامل ۱۸۶ فقره پرونده تبدیل وضعیت (براساس امتیازات)، ۱۷۱ فقره پرونده پیمانی، ۷ فقره پرونده طرح سربازی، ۲۹ فقره پرونده هیأت مؤسس، هیأت امناء و ریاست مؤسسات غیر دولتی ـ غیرانتفاعی و مؤسسات آموزش عالی آزاد و جامع علمی کاربردی قرار داشت.

پس از بحث و بررسی‌های مفصل پیرامون پرونده‌های مذکور در مجموع همه پرونده‌ها مورد بررسی قرار گرفت که ۳۸۵ فقره پرونده مورد تأیید قرار گرفت، ۲ فقره پرونده تبدیل وضعیت در وضعیت قبلی باقی ماند و بررسی ۶ فقره پرونده به جلسه آتی این هیأت موکول شد.

 در این جلسه علاوه بر بررسی پرونده‌های مذکور، بحث و بررسی پیرامون موضوعات مربوط به نحوه جذب و تبدیل وضعیت اعضای هیأت علمی و بررسی چگونگی کاهش زمان فرایند بررسی پرونده ها نیز صورت گرفت.

در جلسه موضوع نحوه تعیین دو نفر عضو جایگزین هیأت اجرایی جذب برای متقاضیان تجدید نظر بر اساس ماده ۲۰ دستورالعمل رسیدگی به شکایات هیأت مرکزی جذب تصویب شد.

بر اساس این مصوبه، هیأت مرکزی تعیین نمایندگان در جلسات تجدید نظر هیأت های اجرایی جذب را به رئیس مرکز جذب تفویض می کند. تا در هر مورد با رعایت اصول آشنایی با ماموریت هیات اجرایی جذب و ارتباط تخصص منتخبان با ذینفع نسبت به معرفی افراد اقدام کنند. دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مکلف به رعایت ضوابط ماده ۲۰ و پذیرش نمایندگان هیأت مرکزی جذب در جلسات تجدید نظر هستند.

همچنین ببینید

رسیدگی به تمام تقاضاهای ماموریت به تحصیل اعضای هیات علمی پیمانی

دبیر هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور از رسیدگی به تمام تقاضاهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *