خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » جذب ۲۰۸۰ استاد در دانشگاه فرهنگیان تا ۱۴۰۴

جذب ۲۰۸۰ استاد در دانشگاه فرهنگیان تا ۱۴۰۴

رئیس دانشگاه فرهنگیان از رایزنی جدی برای تخصیص سهمیه ۲۵ هزار نفری جذب دانشجو معلم در سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان در جمع خبرنگاران با اشاره به برخی از دستاورد‌های این دانشگاه اظهار کرد: حضور مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان که البته ورود ایشان به نظام تعلیم و تربیت است و انتخاب سه دانشجومعلم در میان دانشجویان برتر کشوری از جمله دستاورد‌هایی است که شاهد آن بودیم.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه فرهنگیان طی هفت سال آغاز فعالیت خود فرار و فرود‌هایی را داشته است، ادامه داد: در تلاش هستیم تا تربیت معلمان را از حد نیاز واقعی به سمت رزرو ببریم تا تراکم کلاس‌های درس به حد استاندارد جهانی برسد.

رئیس دانشگاه فرهنگیان بیان کرد: تنها دستگاهی هستیم که با تمام ملت در ارتباط هستیم و در هر دوره می‌توانیم برای هشت دولت معلمی در تراز جمهوری اسلامی ایران داشته باشیم.

خنیفر درباره اولویت بودن این دانشگاه درانتخاب رشته متقاضیان به دانشگاه تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان در ابتدای راه خود قرار دارد البته دستاوردهایی داشته است و باید شناخت از  این دانشگاه  در جامعه افزایش یابد.

همچنین ببینید

زمان شروع فراخوان جذب هیات علمی 96 - 97 وزارت علوم

امکان تمدید مهلت فراخوان جذب هیات علمی بهمن ۹۷ وزارت علوم

رئیس مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم از احتمال تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان جذب …

یک دیدگاه

  1. با سلام و عرض ادب و احترام
    شایسته است در جذب هییت علمی در دانشگاه فرهنگیان اولویت به معلمین با تحصیلات تکمیلی داده شود تا علاوه بر بازدهی بهتر و مناسبتر معلمین نیز انگیزه برای ادامه تحصیل پیدا کنند، با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *