ثبت نام آزمون دکتری 98 کانال تلگرم اخبار هیات علمی

جذب اعضای هیأت علمی پژوهشی برای بخش پزشکی آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باید نسبت به جذب اعضای هیأت علمی پژوهشی برای بخش پزشکی اقدام کنیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه جلسات خود با معاونان و مدیران کل دانشگاه آزاد اسلامی به منظور بررسی برنامه های عملیاتی سال ۹۷ با دکتر محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه و مدیران کل این حوزه دیدار و گفت وگو کرد.

دکتر فرهاد رهبر در این جلسه با تأکید بر اینکه باید نسبت به جذب اعضای هیأت علمی پژوهشی برای بخش پزشکی اقدام کنیم، گفت: خوشبختانه این موضوع در پیش‌نویس آیین‌نامه جذب اعضای هیأت علمی پژوهشی در نظر گرفته شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه براساس سیاست های جدید این دانشگاه، برنامه های عملیاتی باید تبدیل به شاخص های کمی و کیفی و مستند شود، اظهار داشت: طرح ها و برنامه ها باید با توجه به سرمایه های انسانی، امکانات و اولویت ها اجرا شوند.

وی بر تدوین منشور اخلاقی پژوهش های پزشکی تأکید کرد و افزود: در کنار منشور اخلاقی، باید دارای سیستم های نظارتی نیز باشیم. فرآیندها باید به نحوی کوتاه و اصلاح شود تا کارها سریع‌تر و سهل‌تر انجام شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “جذب اعضای هیأت علمی پژوهشی برای بخش پزشکی آزاد”

  1. میثم گفت:

    بهتر است که برای به سرانجام رسیدن جذب های سال های گذشته که معلق مانده اند فکری بکنید. در فراخوان ۹۵۱ بعد از یک سال هنوز به سایت قسمت پیگیری که مراجعه می کنی با عبارت (در دست بررسی است) مواجه می شوی! تا کی در دست بررسی است؟! چقدر دیگر زمان لازم دارید تا بررسی کنید؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *