کانال تلگرم اخبار هیات علمی

رفع موانع بانکی پرداخت وام دکتری

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از رایزنی با یکی از بانک ها برای رفع موانع پرداخت وام به دانشجویان دکتری روزانه دانشگاه ها خبر داد.

به گزارش مهر، صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد: پیرو تفاهم نامه منعقده مابین صندوق رفاه دانشجویان و یکی از بانک ها در راستای هم افزایی و حمایت بیشتر از دانشجویان دوره دکتری روزانه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، با توجه به وجود برخی از مشکلات و موانع (از جمله سن، شرایط ضامنین، اخذ سفته، و …) در روند پرداخت وام مذکور از سوی یکی از بانک ها؛ جلساتی با مدیر عامل و سایر مدیران ارشد بانک مذکور انجام شد.

دراین جلسه مقرر شد به منظور تسریع و تسهیل در پرداخت وام، همکاری بیشتری از سوی بانک عامل انجام گرفته و مراتب به شعب بانک مذکور سراسرکشور ابلاغ شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “رفع موانع بانکی پرداخت وام دکتری”

  1. سیامک گفت:

    چه ارزشی داره هر روز مصاحبه میکنین؟چرا کسی نمیگه که وام ضروری به چه دلیل هنوز پرداخت نشده؟چرا سوم اسفند هنوز وام سه ماهه زمستان داده نشده در حالی که تو صندوق رفاه بدهی زده شده؟البته امیدوارم نظرم ثبت بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.