کانال تلگرم اخبار هیات علمی

ارتقای مرتبه علمی 827 عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد در سال 96

مدیرکل امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از ارتقای مرتبه علمی ۸۲۷ عضو هیأت علمی دانشگاه در سال ۹۶ خبر داد.

دکتر وحیدی در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی، عزم لازم برای ارتقای مرتبه علمی اعضای هیات علمی را داراست، گفت: در سال ۹۶ بیش از ۱۵ جلسه هیات ممیزه به منظور بررسی ارتقای مرتبه علمی اعضای هیات علمی تشکیل شد که تا به امروز ۸۲۷ عضو هیات علمی موفق به دریافت ارتقای رتبه شده‌اند.

مدیرکل امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: از این تعداد، ۲ مورد مربوط به ارتقا از مربی آموزشیار به مربی، ۶۶۵ مورد مربوط به ارتقا از مربی به استادیاری، ۱۴۷ مورد مربوط به ارتقا از استادیاری به دانشیاری و ۱۳ مورد مربوط به ارتقا از دانشیاری به استادی است.

دکتر وحیدی گفت: خوشبختانه در این دوره، بررسی پرونده اعضای هیات علمی برای ارتقا، به کمتر از ۳ ماه کاهش یافته است و این در حالی است که در گذشته بیش از یک سال طول می کشید. ۱۲ کمیسیون تخصصی هیات ممیزه پرونده ها را به سرعت بررسی کرده و در حال حاضر به صورت میانگین کمتر از ۱۰ پرونده در این کمیسیون ها برای بررسی و ارسال به هیات ممیزه وجود دارد.

وی افزود: آخرین جلسه هیات ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری نیز در تاریخ ۱۵ اسفند ماه برگزار می شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ارتقای مرتبه علمی ۸۲۷ عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد در سال ۹۶”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.