خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » تعویق مجدد زمان شروع فراخوان جذب هیأت علمی بهمن ماه ۹۶ وزارت علوم

تعویق مجدد زمان شروع فراخوان جذب هیأت علمی بهمن ماه ۹۶ وزارت علوم

شروع ثبت‌ نام متقاضیان عضویت هیأت علمی در فراخوان بهمن ۹۶ به دستور وزیر علوم تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

به گزارش خبرگزاری وب سایت هیأت علمی، بنا بر اعلام مرکز جذب اعضای هیأت علمی، به دستور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، به منظور انجام بررسی های بیشتر، شروع ثبت نام متقاضیان عضویت هیات علمی در فراخوان بهمن ۹۶، تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

تقویم برگزاری نوزدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیات علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، مربوط به بهمن ۹۶، پس از سه بار تغییر زمان به تعویق افتاد.

در ابتدا، فرصت ثبت نام برای نوزدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیات علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور، ۱۴ تا ۲۳ بهمن ماه اعلام شده بود.

سپس، فرصت به روزهای ۱۷ بهمن تا ۲۶ بهمن موکول شد.

در سومین تغییر قرار شد، بنا به درخواست مرکز امور هیات علمی مبنی بر افزایش مدت زمان بررسی اعلام نیازهای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، نوزدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیات علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور با تاخیری چهار روزه و در بازه زمانی ۲۱ بهمن ۹۶ تا ۳۰ بهمن ۹۶ برگزار شود.

همچنین ببینید

تمدید مهلت فراخوان جذب هیأت علمی بهمن ۹۷ وزارت علوم

فرصت ثبت‌نام متقاضیان جذب هیأت علمی فراخوان بهمن ماه ۹۷ وزارت علوم تا پنجم اسفند …

۹ دیدگاه

 1. با سلام
  لطفا به این موضوع توجه کنید که ما الان دانشجوی دکتری هستیم
  که حق ثبت نام نداریم
  تا دفاع کنیم سنم أن از ۴۰ سال میگذره
  پس به چه امیدی درس بخونیم
  متاسفانه نه امید هیات علمی برامون هست نه کارمند شدن

 2. لطفا به گوش تصمیم گیرنده ها برسانید . شرط سنی ۴۰ سال برای جذب هیأت علمی رو به حالتِ اول که همان ۴۵ سال است برگردانید . خیلی ها به امید جذب در مقطع دکتری تحصیل می کنند و با این تغییر شرط سنی ظلم بزرگی در حق خیلی از تحصیل کرده ها می شود . خواهشمندیم شرط سنی را به حالت اول یعنی ۴۵ سال تغییر دهید . عاجزانه خواهشمندیم …… با آینده شغلی خیلی ها بازی نکنید لطفا

 3. وزارت علوم هم شده مثل دانشگاه آزاد مدام تغییر زمان فزاخوان وقتی هم که بالاخره اعلام نیاز مشخص میشه هیچ خبری از درخواست جذب نیست!

 4. رسما سرکاریم…..
  کاش برای یکبار هم که شده برای قشر تحصیلکرده ارزش قائل میشدن

 5. یعنی واقعا خسته نباشین دوستان – همین نشون دهنده اینه که چقدر میل به جذب دارند

 6. نصف عمر شدیم از بس انتظار کشیدیم. بزرگترین گناه ما اینه که درس خوندیم. این حق ماست؟ یک بار هم که شده فک کنید ما هم آدمیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *