خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » توضیحات قائم مقام وزیر علوم درباره مصوبه جذب هیأت علمی دانشگاه ها

توضیحات قائم مقام وزیر علوم درباره مصوبه جذب هیأت علمی دانشگاه ها

قائم مقام وزیر علوم درباره ممنوعیت استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه ها به عنوان هیأت علمی در همان دانشگاه گفت: دراین مورد نیز چیزی نگفته ام، اما این موضوع به سیاست های دانشگاه ها بر می گردد.

عبدالرضا باقری در گفتگو با خبرگزاری مهر در باره تسری ممنوعیت استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه ها به عنوان هیات علمی در همان دانشگاه، به دیگر دانشگاه ها گفت: من در جریان جزئیات این موضوع نیستم و دراین مورد نیز چیزی نگفته ام، اما این موضوع به سیاست های دانشگاه ها بر می گردد.

قائم مقام وزیر و رئیس مرکز هیات های امنا و هیات ممیزه مرکزی ادامه داد: اغلب دانشگاه ها عنوان می کنند که فارغ التحصیلان خود را بهتر است که جذب نکرده و از دیگر دانشگاه ها عضو هیات علمی جذب کنند، تا تجربه علمی جدیدی وارد دانشگاه شود.

به گزارش مهر، به تازگی رئیس دانشگاه ارومیه در دیدار با دانشجویان دکتری درباره مصوبه این دانشگاه مبنی بر ممنوعیت استخدام فارغ التحصیل دانشگاه ارومیه به عنوان عضو هیات علمی این دانشگاه، اعلام کرده بود: هدف این مصوبه، جلوگیری از استخدام فارغ التحصیلان اساتید همین دانشگاه است که سلسله وار علم استاد خود را بدون کم و کاست و مطلب اضافی به دانشجوی بعدی انتقال ندهند.

وی اضافه کرده بود: به پیشنهاد دکتر باقری رئیس هیات امناء وزارت علوم قرار است این موضوع به تمام دانشگاه ها تسری پیدا کند.

همچنین ببینید

آخرین وضعیت جایابی بورسیه ها

دبیر هیئت عالی جذب در شورای عالی انقلاب فرهنگی آخرین وضعیت جایابی بورسیه ها را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *