کانال تلگرم اخبار هیات علمی

عدم امکان تدریس بدون کد مدرسی در دانشگاه علمی کاربردی

شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی گفت: از ترم آینده مدرسان بدون کد مدرسی نمی‌توانند در این دانشگاه تدریس کنند.

محمدحسین امید رئیس دانشگاه علمی کاربردی در گفتگو با خبرگزاری فارس افزود: برای نخستین‌بار کد مدرسی را در چارچوب قانون هیات عالی جذب ارائه می‌دهیم. به طوری که ما به ۹ هزار مدرس نیاز داشتیم که بیش از ۴۵ هزار نفر متقاضی شدند بنابراین آزمون برگزار کردیم و از ۱۴ هزار نفر متقاضی تهران ۳ هزار نفر را انتخاب کردیم که این ۳ هزار نفر باید در مصاحبه‌ها شرکت کنند، ۳۰ هزار نفر هم از استان‌‌ها به صورت بدون آزمون پذیرفته شدند که برای پذیرش آنها کارگروه بررسی صلاحیت‌های علمی را تشکیل دادیم.

در حال حاضر کار پذیرش در ۱۰ استان به پایان رسیده ولی در تهران پایان کار برای ترم بهمن صورت می‌گیرد.

تیم‌های مصاحبه متشکل از افراد دانشگاهی و خبرگان هستند.

قصد داریم تمام ۵۰ هزار مدرس قبلی را نیز در این مسیر قرار دهیم و سیستمی وجود دارد که از ترم آینده مدرسان بدون کد مدرسی نمی‌توانند تدریس کنند به طوری که دانشجو در سامانه تصویر استاد را می‌بیند و اگر این استاد سر کلاس حاضر نبود اطلاع می‌دهد که در این صورت تخلفات مراکز کاهش یابد.

تاکنون هزار نفر از متقاضیان تدریس مصاحبه خود را انجام دادند و بقیه در نوبت هستند که از طریق پیامک به آنها اطلاع‌رسانی می‌شود.

روسا باید حداقل کد مدرسی داشته باشد یا هیات علمی دانشگاه باشند، باید فردی خوشنام بوده و در حوزه مهارتی فعالیت داشته باشند. همچنین باید دارای صلاحیت عمومی بوده و شرط سن را هم داشته باشد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “عدم امکان تدریس بدون کد مدرسی در دانشگاه علمی کاربردی”

  1. فرانك گفت:

    سلام از چه سایتی باید کد مدرسی گرفت؟ من هر چه تلاش کردم موفق نشدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.