کانال تلگرم اخبار هیات علمی

حمایت از حقوق متقاضیان جذب دارای راتبه بورسیه

با توجه به عدم پذیرش متقاضیان راتبه «بورسیه» در برخی دانشگاه‌ها مقرر شد تا به این دانشگاه ها در آن رشته بورسیه تا مدت ۵ سال سهمیه‌ای اختصاص پیدا نکند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه ۲۰۰ هیئت عالی جذب اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست محمدعلی کی‌نژاد در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه افراد معرفی شده برای عضویت در هیئت اجرایی و کارگروه صلاحیت عمومی دانشگاه جهرم، ملایر، منابع طبیعی گرگان، فرماندهی و ستاد آجا، یاسوج، شهرکرد، فرهنگیان، کوثر اسفراین، علوم پزشکی اراک، علوم پزشکی قزوین، علوم پزشکی همدان، علوم پزشکی ایلام، علوم پزشکی سمنان، علوم پزشکی لرستان و علوم پزشکی مازندران موفق به کسب رأی اعتماد اعضای هیئت عالی جذب شدند.

در ادامه جلسه اعضاء با توجه به عدم پذیرش متقاضیان راتبه «بورسیه» در برخی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مقرر کردند تا به ‌منظور الزام این دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی نسبت به پذیرش این افراد برای دانشگاه‌هایی که در همان رشته راتبه اعلام نیاز می‌کنند به مدت ۵ سال سهمیه‌ای اختصاص پیدا نکند.

دستور بعدی جلسه ۲۰۰ هیئت عالی جذب اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، بررسی درخواست هیئت مرکزی جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر تسهیل در روند تبدیل وضعیت کارکنان ایثارگر دانشگاه‌ها به عضویت در هیئت‌علمی بود که پس از بحث و بررسی اعضاء مقرر شد تا با توجه به احکام مندرج در برنامه ۵ ساله ششم توسعه این موضوع حل‌وفصل شود.

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حمایت از حقوق متقاضیان جذب دارای راتبه بورسیه”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.