خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » لزوم ارتقای هیأت علمی دانشکده‌های دندانپزشکی دانشگاه آزاد

لزوم ارتقای هیأت علمی دانشکده‌های دندانپزشکی دانشگاه آزاد

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بر توسعه آموزش و ارتقای هیأت علمی دانشکده‌های دندانپزشکی این دانشگاه در سراسر کشور تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری آنا، دکتر محسن نفر، در هفتمین کنگره دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، بر توسعه آموزش و ارتقای هیات علمی دانشکده‌های دندانپزشکی سراسر کشور و نیز حمایت و همکاری دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برای پیشرفت و ارتقای سایر دانشکده‌های دندانپزشکی تاکید کرد.

او دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران را یکی از مفاخر دانشگاه آزاد با سابقه‌ای ۳۰ ساله عنوان کرد و گفت: دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دارای بیش از ۱۴۰هیات علمی است و حجم زیادی فارغ‌التحصیل تخصصی را به خود اختصاص داده است و این جای افتخار برای دانشگاه آزاد است.

نفر بر تداوم ارتقای سطح آموزش و تربیت دانشجویان و ارتقای علمی دانشکده دندانپزشکی تاکید کرد و خواستار حمایت و همیاری این دانشکده در توسعه سایر دندانپزشکی‌های کشور شد.

او ادامه داد: از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران انتظار می‌رود با پشتوانه اعضای هیات علمی پیشرو، باعث و بانی ارتقای سایر دانشکده‌های دندانپزشکی باشد و به عنوان مادر برای ساماندهی به سایر دانشکده‌ها اقدام کند.

معاون علوم پزشکی فارغ‌التحصیلان این دانشکده را پتانسیل مناسبی برای تامین اعضای هیات علمی سایر دانشکده‌های دندانپزشکی دانست.

همچنین ببینید

زمان اعلام نتایج جذب هیات علمی دانشگاه آزاد سال 97

مشخص شدن اعضای هیأت علمی جدید دانشگاه آزاد تا پایان سال جاری

مدیر مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد با تشریح برنامه های جذب هیأت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *