کانال تلگرم اخبار هیات علمی

بررسی صلاحیت 1000 مجوز جدید تدریس در دانشگاه علمی کاربردی استان تهران

فراخوان جذب هیات علمی ( مدرس ) دانشگاه علمی کاربردی

معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی از شروع تشکیل پرونده متقاضیان ۳ برابر ظرفیت صدور ۱۰۰۰ مجوز تدریس در دانشگاه جامع علمی‌کاربردی واحد استان تهران که از طریق آزمون سنجش کشور مجاز به شرکت در جلسات مصاحبه و ارزیابی صلاحیت علمی و عمومی دانشگاه شده‌اند خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمدعلی اخوان در این خصوص بیان داشت: تیم تشکیل پرونده بررسی صلاحیت های علمی و عمومی متقاضیان تدریس در دانشگاه از صبح دوشنبه ۶ شهریور ماه ۹۶ به تشکیل پرونده علمی و مستندات تحصیلی، آموزشی، پژوهشی و اداری متقاضیان مشغولند.

وی در ادامه افزود : این فرآیند تا فردا پنجشنبه مورخ ۹ شهریور ماه ادامه خواهد داشت. متقاضیان معرفی شده از سوی سنجش می‌توانند مطابق با دستورالعمل نحوه تشکیل پرونده متقاضیان براساس زمانبندی به واحد استانی تهران، واقع در میدان ولیعصر (عج)، بلوار کشاورز، خیابان شهید کبکانیان، بن‌بست شهید فرگاه مراجعه نمایند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، اخوان در ادامه تاکید کرد: زمان و مکان مصاحبه و اطلاعات تکمیلی از طریق سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان تهران متعاقبا اعلام خواهد شد.

معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی در پایان خاطرنشان کرد: پذیرش پرونده‌ متقاضیان اخذ مجوز تدریس در دو نوبت صبح (۹الی ۱۲)  و عصر (۱۳ الی ۱۶) انجام خواهد شد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بررسی صلاحیت ۱۰۰۰ مجوز جدید تدریس در دانشگاه علمی کاربردی استان تهران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.