کانال تلگرم اخبار هیات علمی

استخدام هیأت علمی در دانشگاه پیام نور براساس آیین‌نامه‌های وزارت علوم

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان گفت: استخدام هیأت علمی در این دانشگاه براساس آیین‌نامه‌های وزارت علوم است.

دکتر منوچهر ططری در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه لرستان، با اشاره به اینکه ۱۲۶ عضو هیئت علمی تمام وقت با دانشگاه پیام نور لرستان همکاری می‌‌کنند، اظهار کرد: جذب هیات علمی در این دانشگاه ‌پیرو سیاست های ابلاغی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهد بود.

وی اضافه کرد: استخدام هیأت علمی با هدف ارتقای کارآیی، اثربخشی و افزایش نظام آموزشی در این دانشگاه بر اساس آیین نامه های استخدامی وزارت علوم است.

ططری با تاکید بر اینکه جذب هیأت علمی در این دانشگاه نیز بر اساس برنامه وزارت علوم است، افزود: امسال سهمیه ای در این خصوص برای دانشگاه پیام نور لرستان در نظر گرفته نشده است.

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان خاطرنشان کرد: شرایط جذب هیئت علمی از جمله داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و یا دکترا نیز بستگی به شرایط اعلام شده از سوی وزارت علوم دارد.

وی یادآور شد: در صورت اختصاص سهمیه استخدام هیات علمی به دانشگاه پیام نور، واجدین شرایط پس از احراز شرایط عمومی و اختصاصی به صورت تمام وقت یا نیمه وقت در دانشگاه جذب خواهند شد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “استخدام هیأت علمی در دانشگاه پیام نور براساس آیین‌نامه‌های وزارت علوم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.