کانال تلگرم اخبار هیات علمی

فراخوانده‌شدن بورسیه‌ها و متقاضیان هیأت علمی بلاتکلیف

دبیرخانه هیأت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد: بارگذاری فرم بورسیه‌ها و متقاضیان جذب‌نشده بلاتکلیف، ۲۸ تیرماه از طریق پرتال هیأت عالی جذب قابل دسترسی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، دبیرخانه هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی، اعلام کرد: بارگذاری فرم بورسیه ها و متقاضیان جذب نشده بلاتکلیف در تاریخ ۲۸ تیر ۹۶ از طریق زیرپرتال هیأت عالی جذب قابل دسترسی است.

محمد علی کی نژاد اخیرا در گفتگو با خبرگزاری مهر اعلام کرد:  متقاضیان جذب هیات علمی دانشگاه‌ها که دارای مدرک دکتری بوده و همچنین در فراخوان های جذب هیات علمی وزارت علوم شرکت کرده و دارای مصوبات هیات عالی جذب از جمله سن، معدل و دانشگاه معتبر هستند ولی توسط دانشگاه ها جذب نشده اند، همچنین بورسیه هایی که ضوابط مصوب هیات عالی جذب را داشته یعنی در فراخوان جذب شرکت کرده، معدل لیسانس آنها مطابق فراخوان ۱۴ بوده، معدل کارشناسی ارشد آنها ۱۷ و مدرک دکتری آنها از دانشگاه معتبر بوده، می توانند به سایت دبیرخانه هیات عالی جذب اعضای هیات علمی مراجعه کرده و فرمی که در این سایت قرار داده شده را تکمیل کنند تا در خواست آنها بررسی شود 

با پیگیری های خبرگزاری مهر، دبیرخانه هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد: بارگذاری فرم بورسیه ها و متقاضیان جذب نشده بلاتکلیف در تاریخ ۲۸ تیر ۹۶ از طریق زیرپرتال هیأت عالی جذب قابل دسترسی است.

همچنین درخواست متقاضیانی که دارای شرایط اعلام شده نباشند بررسی نمی شود، این افراد در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند پس از بررسی براساس نیاز آمایش به دانشگاه ها معرفی می شوند.

درصورتی که دانشگاه‌ها براساس نیاز آمایش درپذیرش این افراد مقاومت کنند در فراخوان شهریورماه سال جاری که پیش رو قرار دارد، اسم این دانشگاه ها از پذیرش نیرو حذف خواهد شد. درحال حاضر فراخوان های سال ۹۵ در دست اجرا است متقاضیان شامل افرادی می شوند که در فراخوان های قبل از شهریور ۹۵ شرکت کرده اند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

4 دیدگاه در “فراخوانده‌شدن بورسیه‌ها و متقاضیان هیأت علمی بلاتکلیف”

 1. زینب گفت:

  دوستان سلام
  فرم بورسیه ها و متقاضیان جذب نشده بلاتکلیف از طریق زیرپرتال هیأت عالی جذب قابل دسترسی است.
  http://jz.farhangoelm.ir/farakhan
  به امید موفقیت

 2. کامران نیکنام گفت:

  سلام، از طریق چه سایتی باید درخواست بدیم؟ سایت مرکز جذب که اطلاعیه با لینکی نداره
  لطفا راهنمایی کنید

 3. وحیده گفت:

  سلام لطفا شرط سنی براجذب هیات علمی راحذف کنید

 4. حسین صمدی گفت:

  با سلام ادرس سایت جهت تکمیل فرم رو نتونستم پیدا کنم…ممنون راهنمایی بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.