کانال تلگرم اخبار هیات علمی

همکاری ایران و اتحادیه اروپا در تبادل استاد

قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل گفت: ایران و اتحادیه اروپا در زمینه تبادل استاد همکاری مشترک خوبی طی سال‌های گذشته داشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین سالارآملی صبح امروز در نشست مشترک آموزش عالی و پژوهش ایران و اتحادیه اروپا در باغ نگارستان اظهار داشت: ایران و اتحادیه اروپا در حوزه‌های آموزشی مانند تبادل استاد و دانشجو همکاری خوبی با هم داشتند و باید این برنامه‌ریزی گسترش یابد و در حوزه‌های علمی و پژوهشی نیز عملیاتی شود.

وی افزود: حدود ۳۵ سال گذشته تحولاتی برای آموزش عالی ایران اتفاق افتاد که تدوین استراتژی و تربیت نیروی انسانی از مهمترین آنها بود.

قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل تأکید کرد: برنامه داریم طی سال‌های آینده و تا سال ۲۰۱۸ همکاری‌های میان ایران و اتحادیه اروپا را در حوزه آموزش عالی و فناوری افزایش دهیم.

سالارآملی اظهار داشت: روز گذشته کارگاه‌های مشترک میان ایران و هیأت اعزامی از اتحادیه اروپا آغاز شده و امیدواریم که این کارگاه‌ها منجر به پیشرفت‌ همکاری دو طرف باشد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “همکاری ایران و اتحادیه اروپا در تبادل استاد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.