خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » اعلام اسامی ۲۰ دانشگاه با کمترین و بیشترین همکاری با سامانه جذب

اعلام اسامی ۲۰ دانشگاه با کمترین و بیشترین همکاری با سامانه جذب

رئیس مرکز جذب وزارت علوم فهرستی از ۲۰ دانشگاه و مؤسسه اعلام کرد که بیشترین و کمترین ارتباط را با سامانه جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها داشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز جذب اعضای هیات علمی، محمد رضا رضوان طلب، بر چهار شعار کلیدی خود تأکید کرد و افزود ما مصمم هستیم با رعایت دقت، سرعت، شفافیت و کرامت نگذاریم حقوق داوطلبان در رقابت ها و پیشرفت مراحل احراز صلاحیت نادیده گرفته شود و سامانه ی جامع جذب تأمین کننده این آرزوها و آرمانهاست.

وی ادامه داد: ما در مرکز جذب دوره رسیدگی به پرونده هایی که کامل به مرکز منتقل شده اند به کمتر از ۴۵ روز محدود کرده ایم و در مواردی که بیش از این جدول پرونده ایی در مرکز جذب توقف کند، کارشناس پرونده مورد مواخذه قرار می گیرد.

رئیس مرکزجذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم  افزود: همچنین انباشت بی رویه پرونده ها در موسسات و دانشگاه ها روی خط فرآیند جذب دائما کنترل می شود.

وی تصریح کرد: به برکت این سامانه و هشدارهای تعبیه شده در آن، مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم قادر خواهد بود از طریق کارشناسان متخصص کنترل ترافیک خط، از هر گونه انباشت بی رویه پرونده ها در بلوک های سامانه جلوگیری کند و هشدارهای لازم را به آنان منتقل کنند.

رضوان طلب افزود: تحولات و پیشرفت های هر پرونده به صورت پیامک مخابراتی از روی سامانه یا تلفن همراه به ذینفعان داده می شود و ذینفعان نیز به طور دائم می توانند سوالات و اشکالات خود را باکارشناسان از طریق مکالمه مستقیم، ارسال پیام صوتی و متنی مطرح و پاسخ را دریافت کنند.

وی خاطرنشان کرد: روزانه به طور میانگین در ایام فراخوان ۳۸۰ فقره و در ایام غیر فراخوان ۱۲۲ فقره پیام کتبی و ۱۳۲ فقره پیام شفاهی بین کارشناسان مرکز جذب و ذینفعان منتقل می شود.

رئیس مرکز جذب وزارت علوم لیستی از ده دانشگاه و موسسه که منظم ترین و نخستین ارتباط را با سامانه جذب داشته اند و ده موسسه که کندتر و دیرتر به کار روی سامانه الکترونیک جذب اعضای هیأت علمی ملحق شده اند ارایه داد که به شرح زیر است:

لیست دانشگاه هایی که بیشترین بررسی تقاضا را روی سامانه داشته اند لیست دانشگاه هایی که کمترین بررسی تقاضا را روی سامانه مرکز جذب داشته اند
ردیف نام دانشگاه ردیف نام دانشگاه
۱ تربیت مدرس ۱ دانشگاه فنی و حرفه ای
۲ گیلان ۲ دانشگاه شاهد
۳ خلیج فارس ۳ موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی بنیان
۴ موسسه آموزش عالی پویندگان دانش ۴ موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی آل طه
۵ دانشگاه مازندران ۵ پژوهشگاه مواد و انرژی
۶ پژوهشگاه صنعت نفت ۶ سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی
۷ دانشگاه  ولیعصر (عج) ۷ دانشگاه تهران
۸ دانشگاه فرهنگیان ۸ دانشگاه صنعتی اصفهان
۹ یزد ۹ موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی ارشاد دماوند
۱۰ خواجه نصیرالدین طوسی ۱۰ جهاد  دانشگاهی

همچنین ببینید

زمان شروع فراخوان جذب هیات علمی 96 - 97 وزارت علوم

امکان تمدید مهلت فراخوان جذب هیات علمی بهمن ۹۷ وزارت علوم

رئیس مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم از احتمال تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان جذب …

یک دیدگاه

  1. با سلام. خوب بود انتخاب دانشگاه بر اساس نسبت تعداد ارسال پرونده با سامانه به تعداد کل شرکت کننده گان انتخاب میشدن. از لحظه راه اندازی سامانه نور رضوی دانشگاه ما تمام فرآیندها را با سامانه پیش برده ولی خوب طبیعتا نسبت به دانشگاههای بزرگ تعداد پرونده کمتری دارم.
    صددر صد اگر نسبت اعلام میشد دانشگاه ما یکی از منتخبین بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *