کانال تلگرم اخبار هیات علمی

بخشنامه ممنوعیت برگزاری آزمون جامع در ماه رمضان دانشگاه آزاد اسلامی

عیدی 97 کارکنان و هیات علمی دانشگاه ازاد

بخشنامه برگزار نشدن امتحان جامع رشته‌های غیرپزشکی در ایام ماه مبارک رمضان به روسای واحدهای مراکز استان، واحدهای دانشگاهی جامع مستقل و روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.

به گزارش وب سایت هیات علمی، متن بخشنامه منتشر شده درخصوص عدم برگزاری امتحان جامع در ایام ماه مبارک رمضان برای رشته های غیر پزشکی دانشگاه آزاد به شرح ذیل می باشد:

با عنایت به مصوبه جلسه ۲۰۹ مورخ ۹۶/۲/۲۷ هیات رئیسه دانشگاه در خصوص عدم برگزاری امتحان جامع دانشجویان مقطع دکتری تخصصی رشته های غیر پزشکی در ایام ماه مبارک رمضان، مقرر شد واحدهای دانشگاهی که برابر شیوه نامه ارزیابی جامع (به شماره ۳۰/۸۲۶۳۴ مورخ ۹۵/۱۱/۱۲) زمان برگزاری امتحان جامع دانشجویان دکتری تخصصی را در نیمسال دوم ۹۶ – ۹۵ از روز شنبه مورخ ۹۶/۳/۶ به بعد برنامه ریزی و اطلاع رسانی نموده اند، نسبت به لغو برگزاری امتحان جامع در ایام مذکور اقدام نمایند.

بر این اساسی کلیه واحدهای دانشگاهی موظفند مراتب را به نحو مقتضی به دانشجویان اطلاع رسانی نموده و زمان برگزاری را به اواخر تیر ماه و یا اوایل مرداد ماه سال ۹۶ موکولی نمایند. مسئولیت حسن اجرای این بخشنامه و نظارت بر آن بر عهده روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بخشنامه ممنوعیت برگزاری آزمون جامع در ماه رمضان دانشگاه آزاد اسلامی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.