کانال تلگرم اخبار هیات علمی

تشکیل گرنت هم‌افزایی بین استادان دانشگاه‌ها

رئیس بنیاد علم ایران گفت: استادان رشته‌های مختلف با هدف تشکیل گر‌نت هم‌افزایی گردآوری کرده و پروژه‌های تحقیقاتی را برای هر یک از آن‌ها تعریف می‌کنیم.

نصرت‌الله ضرغام رییس بنیاد علم ایران در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به حمایت از رساله‌های دکتری در حوزه علم و فناوری اظهار داشت: بنیاد علم ایران از رساله‌های دکتری که در حوزه‌های کاربردی و نیاز کشور به کار تحقیق و پژوهش پرداخته‌اند حمایت مالی و کاری انجام می‌شود تا بدین وسیله نیاز بازار برطرف شود.

وی بیان کرد: استادان رشته‌های مختلف با هدف تشکیل گر‌نت هم افزایی گردآوری کرده و پروژه‌های تحقیقاتی را برای هر یک از آن‌ها تعریف می‌کنیم.

ضرغام ادامه داد: تعداد قابل توجهی از پروژه‌های مختلف به استادان دانشگاه بدون هیچ گونه محدودیتی با هدف توسعه گر‌نت هم افزایی داده‌ایم.
وی تصریح کرد: کرسی‌های پژوهش به استادان در رشته‌های مختلف اعطا می‌شود و این کار با هدف ترویج موضوع پژوهش و ارتقای سطح کیفی مقالات صورت می‌گیرد.
ضرغام ادامه داد: برای پژوهشگران دوره‌های پسا دکتری زیر نظر استادان در خارج از کشور برگزار می‌کنیم و این کار با هدف ارتقای سطح علمی کشور انجام می‌شود.
وی گفت: هسته‌های علمی کشور تحت پوشش و چتر حمایتی ما قرار می‌گیرد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تشکیل گرنت هم‌افزایی بین استادان دانشگاه‌ها”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.