کانال تلگرم اخبار هیات علمی

جذب ۲۰۰۰ عضو هیأت علمی وزارت بهداشت در سال ۹۶

رئیس مرکز امور هیأت علمی وزارت بهداشت از برنامه‌های این مرکز برای جذب ۲۰۰۰ عضو هیأت علمی جدید در سال ۹۶ خبر داد.

سید علی حسینی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به نحوه اعلام نتایج فراخوان جذب هیات علمی سال ۹۵ اظهارکرد: طی ماه جاری دانشگاه ها مدارک افرادی که در سامانه ثبت نام کرده اند را دریافت می‌کنند  و آن را با مدارکی که در سامانه اعلام شده تطبیق می‌دهند.

وی ادامه داد: افراد ثبت نام کنند به مدت دو ماه تا اواخر خرداد به مرور جهت مصاحبه به دانشگاه‌ها دعوت می‌شوند و افرادی‌که شرایط عمومی و اختصاصی را بر اساس مدارک دارند و مدارکشان نیز تطبیق داده شده است، پس از اینکه مراحل عملی و عمومی در دانشگاه ها را گذراندند توسط دانشگاه‌ها برای تایید نهایی به وزارت بهداشت معرفی می‌شوند.

حسینی گفت: بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت، طی دو هفته تا یک ماه نتایج بررسی مدارک به دانشگاه ها اعلام می‌شود و افراد تایید شده مشغول فعالیت می‌شوند.

وی تاکید کرد: خوشبختانه در وزارت بهداشت تعللی در انجام این فرآیند وجود ندارد و بدون تاخیر مدارک و صلاحیت‌ها بررسی می شود.

رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت با اشاره به برنامه های این مرکز برای جذب هیات علمی در سال ۹۶ گفت: در حال برنامه ریزی برای جذب هیات علمی در سال جاری هستیم که در این راستا ۲۰۰۰ عضو هیات علمی در سال جاری جذب خواهند شد که جزئیات آن در آینده اعلام می شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “جذب ۲۰۰۰ عضو هیأت علمی وزارت بهداشت در سال ۹۶”

  1. اعظم شیخی گفت:

    با سلام و احترام خانم شیخی هستم با داشتن مدزک فوق لیسانس اقتصاد. همچنین داشتن مدرک کامپیوتر و تسلط کامل به کامپیوتر. بیکار هستم از شما ریاست محترم تمنا دارم با درخواست کار این بنده موافقت نمایید شکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.