کانال تلگرم اخبار هیات علمی

ثبت‌نام ۴۰هزار متقاضی تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: جذب مدر‌سان برای تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی از طریق فراخوان صورت گرفته و ۴۰هزار نفر در این مرحله از سراسر کشور ثبت‌نام کرده‌اند.

محمدحسین امید رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به جذب مد‌رسان این دانشگاه اظهار داشت: برای اولین بار در سال گذشته جذب مدر‌سان این دانشگاه با اعلام فراخوان انجام شده و به کلیه افراد علاقمند به تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی ۲ ماه فرصت داده شده تا هر کس شایستگی خود را با استناد بر مدارک و سوابق کاری نشان دهد.
وی بیان کرد: در این فراخوان ۴۰ هزار نفر در ۳۱ استان کشور ثبت نام کرده‌اند تا هیأت‌هایی وابسته به هیأت جذب مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی سوابق علمی و مدارک آنها را بررسی کنند.
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی عنوان کرد: فراخوان بعدی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای جذب مدرس در شهریور ماه امسال اعلام می‌شود و این ۴۰ هزار ثبت‌نامی جواب نهایی بررسی سوابق علمی و کاری خود را در تابستان دریافت می کنند.
وی تأکید کرد: مربیانی که در سال‌های گذشته جذب این دانشگاه شده‌اند باید در این پروسه جدید ارزیابی شوند و افرادی که معیارهای این دانشگاه را کسب کنند ID دریافت کرده و می‌توانند به کار خود در دانشگاه جامع علمی کاربردی ادامه دهند.
امید یادآور شد: دوره‌های بازآموزی در تابستان امسال برگزار می‌شود که همه مدرسان باید در این دوره‌ها شرکت کنند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “ثبت‌نام ۴۰هزار متقاضی تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی”

  1. حانیه گفت:

    سلام چگونه میشود ثبت نام کرد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.