کانال تلگرم اخبار هیات علمی

۲۰ فروردین؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در فراخوان جذب هیأت علمی آزاد

متقاضیان جذب هیأت علمی غیرعلوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تنها تا ۲۰ فروردین ماه مهلت دارند نسبت به ثبت‌نام در فراخوان اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری آنا، ثبت‌نام فراخوان جدید دانشگاه آزاد اسلامی که از ۲۰ بهمن سال ۹۵ آغاز شده بود تا ۲۰ اسفند ادامه داشت و با یک‌بار تمدید، بیستم این ماه به عنوان آخرین مهلت ثبت‌نام برای متقاضیان در نظر گرفته شده است.

متقاضیان استخدام در دانشگاه آزاد اسلامی در صورت داشتن شرایط، می‌توانند به سامانه جذب این دانشگاه به نشانی http://jazb.iau.ir مراجعه و در فراخوان جذب ثبت‌نام کنند و حداکثر تا ۱۰ روز پس از تکمیل ثبت‌نام، مدارک مورد‌ نیاز را به دبیرخانه هیات اجرایی جذب استان مربوط تحویل دهند تا پس از گذراندن فرآیند استخدام براساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی، در دانشگاه آزاد اسلامی جذب شوند.

پیگیری درخواست‌های استخدام فقط از طریق سامانه جذب امکان‌پذیر است.

مدارک مورد‌نیاز و ضوابط و مقررات مربوط به استخدام هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه مذکور موجود است و متقاضیان باید راهنمای ثبت‌نام را با دقت مطالعه و بعد فرآیند ثبت‌نام را دنبال کنند.

در صورتی که متقاضیان ثبت‌نام را تکمیل نکنند یا مدارک لازم را به دبیرخانه هیات اجرایی جذب در مدت ۱۰ روز تحویل ندهند، بررسی فرآیند جذب متقاضی از دستور کار خارج می‌شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “۲۰ فروردین؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در فراخوان جذب هیأت علمی آزاد”

  1. سمیه خانعلی پور گفت:

    با سلام اینجانب سمیه خانعلیس پور هستم ثابقه تدریس هفت ساله دارم در دانشگاه ازاد اسللامی واحد پردیس خلخال و هفت سال در پیام نور استان اردبیل .و خلخال اما تاکنون نتوانسته ام جذب شوم می توانید دلیل ان را برام تشریح نمایید اینجانب مدت ها در همان دانشگاه ازاد اسلامی خلخال در دوران دانشجویی مسدولیت های فرهنگی و … را با حکم های معتبر داشته ام چرا من با این توانایی های تدریس و حتی دو کتاب تالیف شده جذب نشده ام لطفا راهنمایم فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.