کانال تلگرم اخبار هیات علمی

شرکت ۳۵۰۰ نفر در چهاردهمین فراخوان جذب هیأت علمی پزشکی

رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت بهداشت گفت: حدود ۳ هزار و ۵۰۰ داوطلب وارد سامانه جذب هیأت علمی وزارت بهداشت شده‌اند و نسبت به بارگذاری مدارک مورد نظر خود اقدام کرده‌اند.

دکتر سیدعلی حسینی در گفتگو با مهر افزود: فرصت شرکت در چهاردهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی از ۱۳ بهمن ماه ۹۵ آغاز شده است و ۱۳ اسفندماه پایان یافته بود و با توجه اینکه تعداد زیادی از متقاضیان در فرصت پایانی در حال بارگذاری مدارک بودند، فرصت فراخوان تمدید شد.

حسینی یادآور شد: داوطلبانی که ثبت نام کرده اند نیز تا ۱۵ اسفند ماه ۹۵ فرصت داشتند نسبت به ویرایش نهایی فرم های مربوطه اقدام کنند زیرا پس از بسته شدن سامانه ثبت نام، امکان تغییر یا ویرایش اطلاعات وجود ندارد.

رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت بهداشت گفت: ظرفیت جذب هیات علمی در چهاردهمین دوره فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی حدود یک هزار و ۵۰۰ نفر است که از این تعداد ۸۰۰ نفر در گروه علوم بالینی و ۷۰۰ نفر در گروه علوم پایه جذب می شوند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “شرکت ۳۵۰۰ نفر در چهاردهمین فراخوان جذب هیأت علمی پزشکی”

  1. اعظم شیخی گفت:

    سلام دارای مدرک فوق لیسانس اقتصاد. همچنین تسلط کامل به کامپیوتر با داشتن مدرکهای کامپیوتر. از شما عاجزانه تمنای جذب را دارم ازدواج کردم و بیکارم و زندگیم به سختی می گذرد. با تشکر شیخی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.