خانه » جذب هیئت علمی وزارت بهداشت و درمان » شرکت ۳۵۰۰ نفر در چهاردهمین فراخوان جذب هیأت علمی پزشکی

شرکت ۳۵۰۰ نفر در چهاردهمین فراخوان جذب هیأت علمی پزشکی

رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت بهداشت گفت: حدود ۳ هزار و ۵۰۰ داوطلب وارد سامانه جذب هیأت علمی وزارت بهداشت شده‌اند و نسبت به بارگذاری مدارک مورد نظر خود اقدام کرده‌اند.

دکتر سیدعلی حسینی در گفتگو با مهر افزود: فرصت شرکت در چهاردهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی از ۱۳ بهمن ماه ۹۵ آغاز شده است و ۱۳ اسفندماه پایان یافته بود و با توجه اینکه تعداد زیادی از متقاضیان در فرصت پایانی در حال بارگذاری مدارک بودند، فرصت فراخوان تمدید شد.

حسینی یادآور شد: داوطلبانی که ثبت نام کرده اند نیز تا ۱۵ اسفند ماه ۹۵ فرصت داشتند نسبت به ویرایش نهایی فرم های مربوطه اقدام کنند زیرا پس از بسته شدن سامانه ثبت نام، امکان تغییر یا ویرایش اطلاعات وجود ندارد.

رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت بهداشت گفت: ظرفیت جذب هیات علمی در چهاردهمین دوره فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی حدود یک هزار و ۵۰۰ نفر است که از این تعداد ۸۰۰ نفر در گروه علوم بالینی و ۷۰۰ نفر در گروه علوم پایه جذب می شوند.

همچنین ببینید

جذب اعضای هیأت علمی پزشکی متناسب با مأموریت دانشگاه ها

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: انتظار این است که مناطق آمایشی سند برآورد نیروی انسانی …

یک دیدگاه

  1. سلام دارای مدرک فوق لیسانس اقتصاد. همچنین تسلط کامل به کامپیوتر با داشتن مدرکهای کامپیوتر. از شما عاجزانه تمنای جذب را دارم ازدواج کردم و بیکارم و زندگیم به سختی می گذرد. با تشکر شیخی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *