کانال تلگرم اخبار هیات علمی

سهم ایثارگران از جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد

زمان فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه ازاد

رئیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: حداقل ده درصد جذب هیأت علمی این دانشگاه باید از جامعه ایثارگران باشد.

علیرضا وحیدی رییس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: حداقل ۱۰درصد اعضای هیات علمی جذب و استخدام شده باید از بین جامعه ایثارگران باشد.
 
به گفته وحیدی جامعه ایثارگران مدنظر شامل رزمندگان با بیش از شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه، جانبازان بالای  ۲۵ درصد، آزادگان شامل سه سال اسارت، فرزندان جانبازان بالای ۵۰ درصد، فرزندان شهدا و فرزندان آزادگان با بیش از سه سال اسارت که دارای مدرک تحصیلی دکتری تخصصی مورد تایید وزارتخانه های علوم و بهداشت است.
 
وی افزود: براساس بخشنامه شیوه نامه نحوه اعطای امتیازات جدید به جانبازان و ایثارگران دانشگاه که در مهرماه امسال ابلاغ شد، ۲۵ درصد از نیازهای استخدامی و تامین نیروی انسانی در دانشگاه به خانواده های شاهد، جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر، فرزندان و همسران آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت، اسرا و خواهر و برادر شاهد باید اختصاص پیدا کند.
 
 
 

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “سهم ایثارگران از جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد”

  1. مصطفی سمبعی زنوزبان دکترای تخصصی تاریخ ایران بعد ار از اسلام و دارای مجوز تدریس در گروه معارف از تهاد نمایندگی رهبری گفت:

    آیا ایثارگران ملزم به شرکت در فراخوان جذب هسنتد یا می توانند یه صورت مستقبم به رؤسای دانشگاهها مراجع کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.