کانال تلگرم اخبار هیات علمی

افزایش ۱۲۰درصدی حقوق هیأت علمی پزشکی آزاد طی دو سال گذشته

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از رشد پرداختی اعضای هیأت علمی این دانشگاه در دو سال گذشته خبر داد.

علی ابطحی معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به رشد سطح پرداخت ها در دو سه سال اخیر عنوان کرد: پرداخت های ما به کارکنان ظرف مدت دو سال گذشته حدود ۱۲۰ درصد رشد کرده است.
 
وی اظهار داشت: وقتی حقوق و مزایا رشد می کند، بعنوان مثال با افزایش ۲ تا ۲۵ درصدی حقوق اعضای هیات علمی، مجموع دریافتی آنان در سال و مبلغ پرداختی دانشگاه در سال به جای ۲۰، حدود ۳۰ درصد افزایش پیدا می کند.
 
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: افزایش ۳۰ درصدی بدان خاطر است که اضافه کار، حق التدریس، حق عائله‌مندی و غیره همه با یکدیگر رشد می کنند.
 
گفتنی است؛ حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی سال گذشته هنگام ابلاغ دستورالعمل پیش‌بینی بودجه ۹۵ سیاست‌های حوزه‌ برنامه‌ریزی و اداری مالی دانشگاه مثل نرخ رشد حقوق و دستمزد را در این بخشنامه مشخص کرد و یادآور شد: برای حقوق و دستمزد اعضای هیأت علمی نرخ رشد ۲۰ درصد و برای حقوق و دستمزد کارکنان نرخ رشد ۱۵ درصد در نظر گرفته شده که البته نباید سقف هزینه‌های جاری بدون احتساب حقوق و دستمزد اعضای هیأت علمی از ۵۰ درصد تجاوز کند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “افزایش ۱۲۰درصدی حقوق هیأت علمی پزشکی آزاد طی دو سال گذشته”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.