ثبت نام آزمون دکتری 98 کانال تلگرم اخبار هیات علمی

تدوین شیوه‌نامه جذب فارغ‌التحصیلان راتبه در دانشگاه آزاد

در جلسه هیأت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی مقرر شد شیوه‌نامه «جذب فارغ‌التحصیلان بورسیه در دانشگاه آزاد اسلامی» توسط این دانشگاه تدوین و برای تصویب به هیأت مذکور ارائه شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، در جلسه ۱۸۳ هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی، به لزوم تعیین تکلیف هر چه سریع تر فارغ التحصیلان راتبه (بورسیه) وزارت علوم بر جذب این فارغ التحصیلان به عنوان اعضای هیات علمی در دانشگاه آزد اسلامی تاکید شد.

در ادامه جلسه نماینده دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی، با توجه به استقبال دانشگاه آزاد اسلامی برای جذب دانشجویان راتبه (بورسیه) که رشته‌های آنها در دانشگاه آزاد متقاضی دارد، از هیات عالی جذب درخواست کرد تا این روند تعیین تکلیف و ضابطه ‌مند شود.

 با توجه به مباحث مطرح شده اعضای هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مقرر کردند، شیوه نامه «جذب  فارغ التحصیلان راتبه (بورسیه) در دانشگاه آزاد اسلامی» توسط این دانشگاه تدوین و برای تصویب به هیات عالی  جذب ارایه شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “تدوین شیوه‌نامه جذب فارغ‌التحصیلان راتبه در دانشگاه آزاد”

  1. بهرامی گفت:

    دقیقا منم همین نظر را دارم . یعنی چه پس ما که دانشجوی دانشگاه آزادیم چیکار کنیم. اولش که میگفتن دانشجوهای دانشگاه آزاد برای جذب اولویت دارند. چی

  2. واعظی گفت:

    این همه دانشجوی دکتری به امید جذب در خود دانشگاه آزاد دارن تحصیل میکنن, اگه بخوان از جای دیگه هیات علمی بگیرن آمار دانشجوی دکتری آزاد حتما یک دهم میشه….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *