کانال تلگرم اخبار هیات علمی

درخشش جهانی دانشکده مهندسی پزشکی امیرکبیر از نظر تعداد هیأت علمی

دانشکده مهندسی پزشکی امیرکبیر بین دانشگاه‌های مطرح در این حوزه از نظر تعداد هیأت علمی رتبه چهارم را در جهان به خود اختصاص داده است.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ توحید خواه عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دبیر علمی بیست و سومین کنگره مهندسی زیست پزشکی ایران صبح امروز در دانشگاه امیرکبیر با اشاره به جایگاه این دانشگاه در جهان گفت: از نظر رتبه‌بندی هیات علمی در بین دانشگاه‌های برتر دنیا دانشگاه “جان هاپکینز” با ۶۱ هیئت علمی در رتبه نخست، دانشگاه “ناینیانگ” چین رتبه دوم،‌ ملبورن استرالیا رتبه سوم و دانشکده مهندسی پزشکی امیرکبیر با ۴۰ هیئت علمی در رتبه چهارم دنیا قرار دارد. متوسط هیئت علمی در بین ۵۰ دانشگاه برتر این رشته در جهان ۲۷ عضو است.
 
وی با بیان اینکه حوزه مهندسی پزشکی ۲۸ حوزه وجود دارد، افزود: دانشگاه‌های برتر دنیا در حوزه‌های متنوع پژوهشی فعالیت می‌کنند. دانشگاه منچستر از نظر تنوع پژوهشی رتبه نخست و دانشکده مهندسی پزشکی امیرکبیر با حدود ۲۰ تنوع حوزه پژوهشی در میان پنج دانشگاه برتر این رشته قرار دارد.
 
 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “درخشش جهانی دانشکده مهندسی پزشکی امیرکبیر از نظر تعداد هیأت علمی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.