کانال تلگرم اخبار هیات علمی

بازگشایی سامانه جذب هیأت علمی علوم‌ پزشکی دانشگاه آزاد از ماه آینده

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از بازگشایی سامانه جذب هیأت علمی علوم پزشکی این دانشگاه جهت جذب ۵۰۰ عضو هیأت علمی در ماه آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری آنا، سیدعلی ابطحی، معاون علوم‌پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در نشست سومین دوره جشنواره لقمان حکیم، از بازگشایی سامانه جذب هیات علمی علوم‌ پزشکی از ماه آینده خبر داد و گفت: «قرار است در این فراخوان نیز ۵۰۰ عضو هیات علمی جذب کنیم. جذب این تعداد هیات علمی هزینه‌های زیادی برای دانشگاه به همراه خواهد داشت، اما ما اینها را هزینه فرض نمی‌کنیم بلکه یک نوع سرمایه‌گذاری می‌دانیم.»

معاون علوم‌پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «همه تلاش ما این است که سطح علمی مملکت را بالا ببریم. پیرو تلاش‌های انجام شده در این ۳ سال ۸ نفر از دانشجویان ما در المپیاد دانشجویی مدال نقره کسب کردند. به علاوه ۲۵ نفر از فارغ‌التحصیلان ما سهمیه ۲٫۵ درصد شدند. امسال حدود ۳۰ الی ۳۵ درصد از خروجی‌های هر واحد دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علوم‌ پزشکی در آزمون دستیاری قبول شدند.»

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بازگشایی سامانه جذب هیأت علمی علوم‌ پزشکی دانشگاه آزاد از ماه آینده”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.