کانال تلگرم اخبار هیات علمی

جذب 20 عضو هیأت علمی در رشته‌های تخصصی دندان‌پزشکی

میزان جذب هیات علمی 97 - 98 وزارت بهداشت

‌مدیرکل آموزشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از جذب ۲۰ هیأت علمی در رشته‌های تخصصی دندان‌پزشکی در استان خبر داد.

‌دکتر علی فرهادی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از نیازهای دانشگاه علوم پزشکی لرستان اخذ مجوز رشته‌های دستیاری است تا نیاز استان در برخی زمینه‌ها رفع شود.

وی اضافه کرد: همچنین پیگیر اخذ مجوز رشته تخصصی طب اورژانس، زنان و زایمان و روانپزشکی هستیم.

فرهادی گفت: در شورای گسترش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رشته‌های زنان و زایمان و طب اورژانس مطرح شده که یکسری ایرادات گرفتند و در حال رفع آنها هستیم. همچنین درخواست مجوز رشته تخصصی روانپزشکی را به شورای گسترش وزارتخانه ارسال کردیم.

وی اضافه کرد: با احتساب ثبت‌نامی‌های نیمسال دوم امسال تعداد دانشجویان این دانشگاه ۳۳۹۴ نفر است. این در حالیست که تعداد اعضای هیأت علمی ۲۴۰ نفر هستند.

فرهادی یادآور شد: در برخی رشته‌ها نظیر روماتولوژی با کمبود هیأت علمی مواجه هستیم؛ اما در مابقی رشته‌ها تعداد اعضای هیأت علمی مطلوب است.

مدیرکل آموزشی دانشگاه علوم پزشکی از جذب اعضای هیأت علمی بسیاری در ۲۰ رشته دندان‌پزشکی خبر داد و یادآور شد: از طریق تعهدات هیأت علمی ۲۰ نفر در رشته‌های مختلف تخصصی دندان‌پزشکی برای این دانشگاه جذب کردیم.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جذب ۲۰ عضو هیأت علمی در رشته‌های تخصصی دندان‌پزشکی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.