کانال تلگرم اخبار هیات علمی

اختصاص ردیف بودجه برای ارتقای دانشیاران و احیای اعتبار جذب استاد

رئیس جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: این شورا، احیای اعتبار جذب استادان در نیمه سال و اختصاص ردیف بودجه استخدامی برای ارتقای دانشیاران به استاد تمام را تصویب کرد.

محمدعلی کی نژاد در گفتگو با مهر افزود: یک بحثی که وجود دارد، اختصاص ردیف استخدامی و اعتبار جذب است. هر دانشگاه در طول سال برای چند استادی که قصد دارد استخدام کند، اعتباری را پیش بینی می کند ولی مواقعی هست که دانشگاه مجبور می شود در نیمه سال افرادی را جذب کند که باید برای این افراد اعتباری پیش بینی شود.

وی افزود: برهمین اساس شورای عالی انقلاب فرهنگی اختصاص ردیف استخدامی و اعتبار مذکور را تصویب کرد.

کی نژاد ادامه داد: حدود سه سال پیش این اعتبار وجود داشت که در اختیار وزارت علوم و وزارت بهداشت قرار می گرفت تا اگر دانشگاه ها در نیمه سال یک نفر را جذب کردند، از این اعتبار استفاده کنند، که قرار شد این اعتبار در بودجه سال آینده احیا شود.

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی برای تمامی اساتید کشور با مرتبه دانشیاری که می خواهند به رسمی قطعی تبدیل شوند نیز اختصاص ردیف بودجه را تصویب کرد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اختصاص ردیف بودجه برای ارتقای دانشیاران و احیای اعتبار جذب استاد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.