کانال تلگرم اخبار هیات علمی

بهره گیری بیش از 50 درصد اساتید واحد علوم و تحقیقات از وام دانشگاهی

رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که بیش از ۵۰ درصد اعضای هیأت علمی از وام این دانشگاه استفاده کرده اند.

علی عباسپور رییس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره میزان وام کارکنان دانشگاه گفت: طبق قرارداد منعقد شده بین دانشگاه آزاد و بانک ملی حدود ۶۰ میلیون تومان به اعضای هیات علمی وام تعلق می گیرد و تاکنون افراد زیادی از آن بهره گرفته اند.
وی افزود: دانشگاه آزاد قرارداد محدودی هم با بانک ملت دارد که البته مبلغ آن با مبلغ بانک ملی قابل مقایسه نیست و اعضای هیات علمی نیازمند می توانند این وام را دریافت کنند.
به گفته رییس واحد علوم تحقیقات، افرادی که از وام بانک ملی استفاده می کنند دیگر اجازه بهره گیری از وام بانک ملت را ندارند.
وی درخصوص تعداد اعضای هیات علمی و کارکنانی که تاکنون از وامها استفاده کرده اند، اعلام کرد: بیش از ۵۰ یا ۶۰ درصد اعضای هیات علمی واحد تاکنون از وامهای بانک ملی یا ملت بهره گرفته اند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بهره گیری بیش از ۵۰ درصد اساتید واحد علوم و تحقیقات از وام دانشگاهی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.