کانال تلگرم اخبار هیات علمی

تعیین فرصتی 45 روزه برای دریافت کد شناسه تدریس دانشگاه آزاد

فراخوان جذب هیات علمی 97 - 98 دانشگاه آزاد

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی صرفاً تا پایان آذر ماه ۱۳۹۵ مهلت دارند نسبت به دریافت کد شناسه تدریس این دانشگاه اقدام نمایند.

دکتر علیرضا وحیدی، رئیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا گفت: «کد شناسه تدریس یکی از اساسی‌ترین و مهمترین برنامه‌های امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی است که برای تجمیع و ساماندهی اطلاعات اعضای هیات علمی و مدرسان حق‌التدریس در دانشگاه آغاز شده است».

وحیدی گفت: «تاکنون اطلاعات ۵۶۳۸۱ نفر عضو هیات علمی و مدرسان حق‌التدریس از طریق برنامه‌های سیدا و سایر نرم‌افزارهای آموزشی به مرکز امور هیات علمی ارسال شده است که از این تعداد تاکنون کد شناسه ۴۴۴۰۶ نفر صادر شده است».

رئیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «بنابراین همه استادان باید این کد را دریافت کنند و به همین منظور یک فرصت ۴۵ روزه تا قبل از شروع نیمسال دوم داده می‌شود تا همه کسانی که تمایل به تدریس در واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت حق‌التدریس را دارند، بتوانند کد شناسه را دریافت کنند و دانشگاه نیز از این طریق قادر به برنامه‌ریزی دقیق برای جذب هیات علمی جدید باشد».

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “تعیین فرصتی ۴۵ روزه برای دریافت کد شناسه تدریس دانشگاه آزاد”

  1. R گفت:

    با سلام دانشجوی دکتری هستم این فرم را ازدانشگاه باید دریافت کنم ؟ لطفا کسی نیست توضیح بده!!

  2. م گفت:

    سلام دانشگاه به ما این را کد را نمی دهد می گوید لازم نیست چرا؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.