خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » تعیین فرصتی ۴۵ روزه برای دریافت کد شناسه تدریس دانشگاه آزاد

تعیین فرصتی ۴۵ روزه برای دریافت کد شناسه تدریس دانشگاه آزاد

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی صرفاً تا پایان آذر ماه ۱۳۹۵ مهلت دارند نسبت به دریافت کد شناسه تدریس این دانشگاه اقدام نمایند.

دکتر علیرضا وحیدی، رئیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا گفت: «کد شناسه تدریس یکی از اساسی‌ترین و مهمترین برنامه‌های امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی است که برای تجمیع و ساماندهی اطلاعات اعضای هیات علمی و مدرسان حق‌التدریس در دانشگاه آغاز شده است».

وحیدی گفت: «تاکنون اطلاعات ۵۶۳۸۱ نفر عضو هیات علمی و مدرسان حق‌التدریس از طریق برنامه‌های سیدا و سایر نرم‌افزارهای آموزشی به مرکز امور هیات علمی ارسال شده است که از این تعداد تاکنون کد شناسه ۴۴۴۰۶ نفر صادر شده است».

رئیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «بنابراین همه استادان باید این کد را دریافت کنند و به همین منظور یک فرصت ۴۵ روزه تا قبل از شروع نیمسال دوم داده می‌شود تا همه کسانی که تمایل به تدریس در واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت حق‌التدریس را دارند، بتوانند کد شناسه را دریافت کنند و دانشگاه نیز از این طریق قادر به برنامه‌ریزی دقیق برای جذب هیات علمی جدید باشد».

همچنین ببینید

اعلام مصوبات کبر سن اعضای هیأت علمی

مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم در جلسه اخیری که برگزار کرد برخی از مصوبات …

۲ دیدگاه

  1. با سلام دانشجوی دکتری هستم این فرم را ازدانشگاه باید دریافت کنم ؟ لطفا کسی نیست توضیح بده!!

  2. سلام دانشگاه به ما این را کد را نمی دهد می گوید لازم نیست چرا؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *