کانال تلگرم اخبار هیات علمی

امکان جابه‌جایی اساتید دانشگاه آزاد در واحدهای استان‌ها

فراخوان جذب هیات علمی 97 - 98 دانشگاه آزاد

در صورت عدم ارائه کلاس برای اعضای هیأت علمی واحدهای دانشگاه آزاد، امکان تدریس در سایر واحدهای استان برای آنها وجود دارد.

دکتر فرهاد حسین‌زاده لطفی، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری آنا، درباره رشته‌های کم‌جمعیت در برخی واحدها گفت: «در برخی از رشته‌گرایش‌ها در بعضی از استان‌ها تعداد پذیرش یا ثبت‌نام قطعی در واحدها از حداقلی که برای تشکیل کلاس در نظر گرفته شده پایین‌تر است. به طور مثال در یک رشته‌محل مقطع کارشناسی دو نفر ثبت نامی وجود داشته باشد.»

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: «این اختیار به استان‌ها داده شده که با جابه‌جایی این واحدها با هماهنگی مرکز آزمون نسبت به تغییر سند پذیرش آن‌ها اقدام شود و این افراد در داخل استان در یک واحد جمع شوند و برایشان کلاس تشکیل شود. رئیس دانشگاه استان اختیار دارد این موضوع را در سطح استان اجرا کند»

او درباره اعضای هیات علمی رشته‌های کم‌جمعیت گفت: «هم‌چنین این موضوع برای اعضای هیات علمی هم وجود دارد، یعنی واحدهای یک استان می‌توانند از اعضای هیات علمی رسمی یکدیگر استفاده کنند در صورتی که کلاس برای آن عضو وجود نداشته باشد.»

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “امکان جابه‌جایی اساتید دانشگاه آزاد در واحدهای استان‌ها”

  1. علی گفت:

    سلام
    خبری از فراخوان جذب شهریور دانشگاه آزاد نشد؟
    احتمالاً باز به تعویق افتاده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.