کانال تلگرم اخبار هیات علمی

50هزار مدرس متقاضی تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با اشاره به صدور بیش از ۱۰۰هزار کد مدرسی در دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور، خاطرنشان کرد: ۵۰ هزار مدرس متقاضی تدریس در دانشگاه علمی کاربردی هستند.

جواد حاتمی در گفت ‌و گو با ایسنا، سطح بندی مراکز دانشگاه علمی کاربردی در کشور را بر اساس فاکتورهای پرسنلی، فضاهای کاربردی، کیفیت و میزان اشتغال فارغ‌التحصیلان و استفاده از تکنولوژی‌های آموزشی دانست و اظهار کرد: طرح سطح‌بندی مراکز دانشگاه علمی کاربردی پس از بررسی، در شورای مرکزی دانشگاه تصویب و اجرایی خواهد شد.

وی افزود: طرح سطح‌بندی مراکز دانشگاه علمی کاربردی با استقرار یک سامانه تحت وب برای ارزیابی شاخص‌های مراکز انجام می‌شود.

وی با اشاره به صدور بیش از ۱۰۰ هزار کد مدرسی در دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور، خاطرنشان کرد: دانشگاه علمی کاربردی ۵۰ هزار متقاضی تدریس دارد.

حاتمی با بیان اینکه  از ۵۰ هزار مدرس متقاضی حدود دو یا سه هزار نفر کد مدرسی خواهند گرفت، تصریح کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی پاسخگوی فارغ‌التحصیلان دیگر دانشگاه‌های کشور نیست و بر فارغ‌التحصیلان دانشگاه علمی کابردی تمرکز دارد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “۵۰هزار مدرس متقاضی تدریس در دانشگاه علمی کاربردی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.