کانال تلگرم اخبار هیات علمی

تمهیدات شورای عالی انقلاب فرهنگی برای بررسی روند جذب هیأت علمی

هیأت عالی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، بر نظارت الکترونیکی بر عملکرد هیأت‌های اجرایی، دبیر هیأت عالی جذب و رؤسای هیأت‌های مرکزی جذب وزارتخانه‌های علوم و بهداشت تأکید کردند.

به گزارش ایسنا، جلسه ۱۷۸ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دکتر محمد علی کی‌نژاد برگزار شد. در این جلسه ۱۷۸، هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، پس از تاکید اعضاء بر نظارت الکترونیکی هیئت عالی جذب، بر عملکرد هیئت‌های اجرایی، دبیر هیئت عالی جذب و روسای هیئت‌های مرکزی جذب وزارتخانه‌های علوم و بهداشت به بیان نظرات خود در این زمینه پرداختند و مقرر شد با تشکیل یک هیئت ۵ نفره توسط هیئت‌های مرکزی جذب این دو وزارتخانه، عملکرد دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی مورد نظارت و بررسی قرار گیرد و گزارش این بررسی‌ها به هیئت عالی جذب ارائه شود.

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “تمهیدات شورای عالی انقلاب فرهنگی برای بررسی روند جذب هیأت علمی”

  1. محمود مرعشی گفت:

    با سلام و احترام
    بنده در فراخوان دانشگاه تربیت مدرس شرکت کردم و بعد از دو سال که در مصاحبه و تحقیقات شخصی و … قبول شده ام اعلام کردند که معدل دیپلم شما کم است. چه کسی باید پاسخگو باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.