کانال تلگرم اخبار هیات علمی

جذب بیش از 3هزار هیأت علمی در فراخوان آبان ماه دانشگاه آزاد

رئیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از جذب سه هزار و ۵۰۰ نفر طی فراخوان جذب اعضای هیأت علمی آبان ماه این دانشگاه خبر داد.

علیرضا وحیدی رئیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: سامانه اولین فراخوان جذب اعضای هیات علمی سال ۹۵ از اوایل آبان ماه فعال می شود.
وی با بیان اینکه در این فراخوان جذب سه هزار و ۵۰۰ نفر در دستور کار است، ادامه داد: از آنجا که قرار بود سامانه این فراخوان از ابتدای مهر ۹۵ فعال شود، یک فرصت یکماهه برای واحدها و برای دانشجویان در نظر گرفته شد که تلاش شده بصورت فشرده ظرف مدت ۴۵ روز تمام فرآیند جذب را انجام دهیم.
رییس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به نسبت استاد به دانشجو در این دانشگاه بیان کرد: نسبت فعلی یک به ۴۷ است اما با توجه به برنامه ریزی برای فراخوانهای پیش رو قصد داریم این نسبت را به، یک به ۳۷ کاهش دهیم.
وحیدی یادآور شد: امیدواریم طی برنامه ریزی برای دو فراخوان در سال ۹۵ و دو فراخوان دیگر در سال ۹۶، به این نسبت ایده آل برسیم.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “جذب بیش از ۳هزار هیأت علمی در فراخوان آبان ماه دانشگاه آزاد”

  1. علی گفت:

    سلام
    پس کی فراخوان دوم شروع می شود؟
    شریور شد مهر و بعدش شد آبان! حالا هم که هنوز خبری نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.