کانال تلگرم اخبار هیات علمی

جذب ۵۳۶ ایثارگر به عنوان عضو هیأت علمی در دانشگاه‌ها

وزیر علوم گفت: از سال ۱۳۹۱ تا شهریور ماه ۱۳۹۵ تعداد ۵۳۶ ایثارگر به عنوان هیأت علمی جذب دانشگاه‌ها شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، دکتر محمد فرهادی در نشست مشاوران وزرا در امور ایثارگران که  به میزبانی وزارت علوم برگزار شد اظهار داشت: خانواده ایثارگران آموزش عالی بسیار  بزرگ است و  بیش از ۴۲۰۰ دانشجوی شهید در جنگ تحمیلی و ۵۰ دانشجوی مدافع حرم، موجب افتخاروزارت علوم و دانشگاه‌ها هستند.

وی افزود: هم اکنون بیش از ۶۳ هزار دانشجوی  ایثارگر در دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم در حال تحصیل هستند که از این  میان ۸۰۰۰ دانشجو تحصیلات تکمیلی هستند  که سرمایه فرهنگی ارزشمندی به حساب می آیند زیرا در آینده نزدیک به جمع محققان، اعضای هیات علمی و مدیران کشور اضافه خواهند شد و برای کل کشور عزت آفرین خواهند بود.

فرهادی افزود: حمایت و پشتیبانی  همه جانبه از دانشجویان ایثارگر وظیفه مدیران آموزش عالی کشوراست و در این زمینه تنها تقویت توانمندی های علمی تخصصی مدنظر نیست، بلکه حمایت از  فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و  گروهی دانشجویان شاهد و ایثارگر از اقدامات جاری و در دست اقدام است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جذب ۵۳۶ ایثارگر به عنوان عضو هیأت علمی در دانشگاه‌ها”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.