کانال تلگرم اخبار هیات علمی

تعیین ساعت موظفی تدریس اعضای هیأت علمی مأمور دانشگاه آزاد

نحوه تعیین حداقل ساعت موظفی تدریس اعضای هیأت علمی مأمور در خارج از دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش وب‌سایت هیأت علمی، بر اساس مصوبه بر اساس مصوبه یکصد و نهمین جلسه مورخ ۱۳۹۵/۵/۶ هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی، مقرر شد در صورت موافقت سازمان مرکزی با درخواست مأموریت اعضای هیأت علمی به خارج از دانشگاه، حقوق و مزایای ایشان توسط سازمان مقصد پرداخت شود و این حقوق از طرف سازمان مقصد به حساب واحد ذیربط واریز تا پس از کسورات قانونی نسبت به پرداخت حقوق به هیأت علمی اقدام شود. در ضمن ساعت موظفی تدریس آن‌ها بر اساس مرتبه علمی و معادل اعضای هیأت علمی دارای پست اجرایی در دانشگاه آزاد اسلامی و یا واحد دانشگاهی مبدأ، مشروط به این که موظفی ایشان کمتر از ۲ ساعت نباشد تعیین و درخواست ترفیع سالیانه، تبدیل وضعیت استخدامی و ارتقای مرتبه علمی آن‌ها برابر با ضوابط مورد بررسی قرار گیرد.

در ضمن در صورتی که سازمان ذیربط تا شعاع ۱۵۰ کیلومتری از واحد دانشگاهی مبدأ باشد، وظایف آموزشی را در همان واحد اجرا و در غیر این صورت اداره کل امور هیأت علمی اجرای تدریس موظفی آنان جایابی نماید.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تعیین ساعت موظفی تدریس اعضای هیأت علمی مأمور دانشگاه آزاد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.