کانال تلگرم اخبار هیات علمی

ممنوعیت تدریس دانشجویان دکتری در دوره‌های ارشد دانشگاه آزاد

فراخوان جذب هیات علمی 97 - 98 دانشگاه آزاد

تدریس دانشجویان مقطع دکتری تخصصی در دوره‌های کارشناسی ارشد همه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین زاده لطفی، معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در هشتمین جلسه پایش امور استان‌ها در مشهد، بر ممنوعیت تدریس دانشجویان دکتری تخصصی در دوره‌های کارشناسی ارشد تاکید کرد و گفت: باید استان‌ها نظارت لازم را انجام دهند که در هیچ واحدی چنین موضوعی پیش نیاید.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

6 دیدگاه در “ممنوعیت تدریس دانشجویان دکتری در دوره‌های ارشد دانشگاه آزاد”

 1. علی گفت:

  در دانشگاه آزاد واحد کرمان نیز دانشجویان دکترا در مقطع ارشد تدریس میکنند.

 2. علی گفت:

  در زاهدان در رشته حقوق با کارشناسی ارشد به دانشجویان کارشناسی ارشد تدریس میکنند!!!!

 3. عباس گفت:

  سلام به همه دوستان و همکاران. شاید بعضی از دوستان که انتقاد کردند روزهای ورود خود را به سیستم آموزشی فراموش کردند. آیا خود شما نیز حتی در زمان دانشجوی دکترا بودن استخدام نشدید؟ در مقطع ارشد تدریس نمیکردید؟ حال چرا از این موضوع ناراحتین؟مگر رزیدنتهای سال ۲ به رزیدنت سال ۱ و….. آموزش نمیدهند . پس لطفا کمی منصف باشین

 4. colleage گفت:

  با سلام
  جناب آقای دکتر حسین زاده لطفی با سپاس از قانون صحیح تان. این قانون در دانشگاه دولتی برقرار بود. لطفا استاد راهنما و ارشد بودن دانشجویان دکتری را نیز ممنوع کنید . من استادیار هستم با کلی مقاله ISI و در شرف دانشیار شدن اما همکار من دانشجوی دکتری است به جهت داشتن سمت در دانشگاه با اینکه پرونده پژوهشی بسیار ضعیفی دارد تعداد مشاور بودن که بیش از حد مجاز شد و تعداد استاد راهنمای ایشان از من که سابقه تحصیلی و اموزشی و پژوهشی بسیار درخشانی دارم بسیار بیشتر است لطفا پیگیری نمایید.

 5. میثم گفت:

  در آزاد یزد اکثرا دانشجویان دکتری در مقطع ارشد تدریس می کنند

 6. فرزانه م گفت:

  ولی در واحد فیروزاباد گروه ادبیات دانشجویان دکتری دروس اصلی کازشناسی ارشد را تدریس میکنند حال آنکه موظفی استادیاران را با دروس جبرانی پر میکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.