کانال تلگرم اخبار هیات علمی

اعطای بورس به مربیان شاغل به تحصیل در مقطع دکتری آزاد

اعضای هیأت علمی مربی دانشگاه آزاد اسلامی که در مقطع دکتری این دانشگاه شاغل به تحصیل هستند، از بورس ۵۰درصد برخوارد می‌شوند.

به گزارش وب‌سایت هیأت علمی، مطابق بخشنامه شماره ۳۰/۱۰۶۴۴۰ مورخ ۹۳/۱۲/۵ دانشگاه آزاد اسلامی، کلیه واحدها و مراکز آموزشی این دانشگاه موظف هستند در صورت فعال بودن رشته تخصصی عضو هیأت علمی شاغل به تحصیل در دوره دکتری واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، نسبت به اعطای بورس ۵۰درصد با رعایت ضوابط و مقررات مندرج در بخشنامه گفته‌شده اقدام نمایند. لیکن در صورت عدم توانایی مالی واحدهای به دلیل کاهش دانشجو، تعطیلی رشته و … می‌بایست مراتب با ذکر دلایل و به همراه مستندات جهت تصمیم‌گیری به شورای مرکزی بورس دانشگاه ارجاع نمانید. بدیهی است بورسیه اعضای هیأت علمی که در دانمشگاه‌های دولتی تحصیل می‌نمایند همچنان با هزینه شخصی (رایگان) خواهد بود.

مسئولیت حسن اجرای این بخشنامه بر عهده رؤسای محترم واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه است و بخشنامه‌های قبلی مغابر با این بخشنامه لغو می‌شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اعطای بورس به مربیان شاغل به تحصیل در مقطع دکتری آزاد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.