کانال تلگرم اخبار هیات علمی

اعلام آخرین جزئیات از اخذ کد شناسه اساتید دانشگاه آزاد

رئیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی نحوه اخذ کد شناسه استادان این دانشگاه را مطابق با بخشنامه آن اعلام کرد.

علیرضا وحیدی رییس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، طبق بخشنامه درباره اختصاص کدرشته تدریس به اعضای هیات علمی تمام وقت، نیمه وقت و مدرسان حق التدریس گفت: در راستای تجمیع و ساماندهی اطلاعات اعضای نام برده در دانشگاه آزاد، لازم است اقدامات جهت اخذ کدشناسه انجام شود، چرا که ثبت دروس کلیه مدرسان برای نیم سال اول سال تحصیلی ۹۵- ۹۶ بدون این کد امکان‌پذیر نیست.
وی افزود: کدشناسه تدریس صادر شده برای کلیه اعضا در تمام واحدهای دانشگاه قابل استفاده است.
وحیدی درباره اقدامات واحدهای دانشگاهی در این راستا اظهار داشت: کلیه واحدهای دانشگاهی مشمول بخشنامه (مجری نرم افزار Sida+) موظف به ارتقای نرم افزار به آخرین نسخه، دریافت و نصب سرویس تجمیع اطلاعات از سایت سیدا، ثبت اطلاعات و ایجاد پروفایل کاربری مدرسان حق التدریس جدید هستند.
وی با اشاره به اقدامات اعضای هیات علمی تمام وقت و نیمه وقت شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: کلیه اعضای هیات علمی با ورود به صفحه شخصی خود، ضمن تکمیل اطلاعات مورد نیاز باید نسبت به ثبت مدارک و درخواست کدشناسه در سامانه اقدام کنند.
وحیدی ادامه داد: امور هیات علمی موظف است حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ دریافت مدارک، به بررسی و تایید آنها و صدور کدشناسه بپردازند.
به گفته وی، اعضای هیات علمی تمام وقت و نیمه وقت دانشگاه آ‍زاد اسلامی که مجوز استخدامی آنها توسط هیات‌های اجرایی جذب استانی سازمان مرکزی صادر شده نیاز به بررسی مجدد صلاحیت علمی و عمومی ندارند.
رییس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: همچنین اعضای هیات علمی تمام وقت و نیمه وقت سایر دانشگاهها و موسسات آموزش عالی که دارای حکم کارگزینی با وضعیت استخدامی پیمانی، رسمی آزمایشی یا رسمی قطعی هستند و مدرسان حق التدریسی که صلاحیت آنها قبلا توسط هر یک از هیات‌های اجرایی جذب و تایید شده، نیاز به بررسی مجدد صلاحیت علمی و عمومی ندارند.
وی یادآور شد: اعضای هیات علمی سایر دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی و متقاضیان همکاری به صورت حق التدریس که در نیمسال دوم ۹۴ – ۹۵ با هیچ یک از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی همکاری نداشته ‌اند ابتدا با مراجعه به کارگزینی هیات علمی واحد دانشگاهی مورد نظر جهت ایجاد پروفایل کاربری اقدام کنند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

10 دیدگاه در “اعلام آخرین جزئیات از اخذ کد شناسه اساتید دانشگاه آزاد”

 1. دکتر عزیزاله بابلی بهمئی گفت:

  درخواست کد شناسه تدریس

 2. هوشنگ جمالی گفت:

  دریافت کد شناسایی

 3. علی گفت:

  سلام
  سایت ثبت نام رو لطفا بفرستید؛ چون هرچی میرم مسخص نیست….

 4. مرتضی رمضانی گفت:

  من یه بار ثبت نام کردم و هنوز کد شناسه برای من صادر نشد و با مراجعه به معاونت اموزشی دانشکده اذعان میدارد که ما برای سازمان مرکزی ارسال نمودیم ولی در صفحه شخصی من عبارت در انتطاربررسی حوزه معاونت آموزشی واحد برای ارسال به امور هیئت علمی سازمان مرکزی درج شده است خواهشا راهنمایی کنید و یا آخرین مهلت ثبت نا چه زمانی میباشد که از طریق دانشگاه دیگه اقدام کنی

  • مرتضی رمضانی گفت:

   اگه یه باراز طریق یه دانشگاه اقدام کردیم و کد برای ما صادر نشد میشه از یه دانشگاه دیگه اقدام کرد

 5. مرادی خواه گفت:

  سلام چرا سامانه دریافت کد شناسه باز نمیشه که ثبت نام کنیم من چند روز دارم امتحان میکنم همش خطا و قطع میشه لطفاکمک بفرمایید چیکار کنیم

 6. زارع گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من با وجود چند ترم تدریس در دانشگاه ازاد فقط ترم قبل واحد برای تدریس نداشتم الان برای ثبت کد شناسه دچار مشکل شدم میشه لطفا راهنمایی کنید

 7. معصومه گفت:

  با شلام و خسته نباشید. آیا فرصت دیگری هم برای گرفتن کد شناسه وجود دارد؟

 8. s گفت:

  آیا این گفته “متقاضیان جدید حق التدریس و افرادی که قبلا به جز نیمسال دوم ۹۴-۹۵ با دانشگاه همکاری داشته و یا از این پس می خواهند همکاری داشته باشند باید ابتدا واحد در صورت نیاز اقدام به ثبت درخواست آنان در نرم افزار سیدا نماید سپس در سامانه اقدام به تکمیل مدارک نمایید” درست است؟ آیا چنین بخشنامه ای صادر شده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.