کانال تلگرم اخبار هیات علمی

پرداخت حقوق اساتید دانشگاه غیرانتفاعی بر اساس دستورالعمل وزارت علوم

رئیس دانشگاه غیرانتفاعی و مؤسسات غیردولتی گفت: اساتید این دانشگاه بر  اساس دستور‌العمل وزارت علوم حقوق گرفته و از دریافت فوق‌العاده ویژه محروم هستند.

علی آهون‌منش رییس دانشگاه غیر انتفاعی و مؤسسات غیر دولتی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: پرداخت حقوق به استادان دانشگاه بر اساس دستور‌العمل ابلاغی‌ وزارت علوم به طور رسمی به اعضای هیات علمی و استادان این دانشگاه مطابق مراکز آموزش عالی دولتی پرداخت می‌شود با این تفاوت که استادان این دانشگاه و مؤسسات غیر دولتی بنا بر دستور‌العمل وزارت علوم از فوق‌العاده ویژه برخوردار نیستند.
وی یادآور شد: در صورت تصویب در هیات امنای دانشگاه غیر انتفاعی استادان این دانشگاه می‌توانند همانند سایر دانشگاه‌های دولتی از فوق‌العاده ویژه برخوردار شوند.
رئیس دانشگاه غیر انتفاعی و مؤسسات غیر دولتی عنوان کرد: با توجه به اینکه تعداد دانشجویان این دانشگاه به مقدار ۸۰ درصد کاهش یافته لذا استادان از حق فوق‌العاده ویژه برخوردار نبوده و پرداخت‌ها بر اساس دستورا‌لعمل‌های وزارت علوم است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “پرداخت حقوق اساتید دانشگاه غیرانتفاعی بر اساس دستورالعمل وزارت علوم”

  1. هادي گفت:

    با سلام
    فوق‌العاده ویژه به دو قسمت ثابت و متغیر مطابق آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی تقسیم می شود.
    لطفا این مورد را توضیح دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.