کانال تلگرم اخبار هیات علمی

تمدید زمان ثبت نام برای استفاده از جایزه‌ های تحصیلی بنیاد نخبگان

مهلت ثبت نام دانشجویان متقاضی بهره مندی از جایزه ‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ در تمامی مقاطع تحصیلی تا ۱۰ مرداد ماه تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهلت نام ‌نویسی دانشجویان متقاضی بهره ‌مندی از جایزه ‌های تحصیلی بنیاد در تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تا ۱۰ مردادماه تمدید شده و دانشجویان برای نام ‌نویسی باید اطلاعات موردنیاز را در پایگاه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان به نشانی http://soraya.bmn.ir بارگذاری و نسبت به ثبت درخواست استفاده از جایزه تحصیلی اقدام کنند.

بنیادهای نخبگان استانی حداکثر تا تاریخ ۱۵ مردادماه باید فهرست و اطلاعات اولیه دانشجویان متقاضی را در اختیار دانشگاه‌ های هر استان قرار خواهند داد.

دانشگاه ها پس از راستی ‌آزمایی اطلاعات دانشجویان، فهرست دریافتی را حداکثر تا تاریخ ۵ شهریورماه به بنیادهای نخبگان استان متبوع خود عودت خواهند داد.

بنیادهای نخبگان استانی حداکثر تا ۲۰ شهریورماه باید فهرست ارزیابی شده را در اختیار بنیاد ملی نخبگان قرار خواهند داد و بنیاد ملی فهرست نهایی را همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید به دانشجویان و دانشگاه‌ ها اعلام خواهد کرد.

دانشجویان برای بهره ‌مندی از جایزه‌های تحصیلی بنیاد باید در دوره مجاز تحصیلی خود (کارشناسی حداکثر چهار سال، کارشناسی­ ارشد حداکثر دو سال، و دکتری تخصصی حداکثر چهار و نیم­‌سال) باشند. علاوه بر این باید بر اساس فعالیت ‌های نخبگانی خود حائز بالاترین امتیاز در قیاس با سایر دانشجویان قرار گیرند.

اطلاعات مربوط به جایزه ‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان از طریق وبگاه بنیاد ملی نخبگان در دسترس است.

بنیادهای نخبگان هر استان، آمادگی پاسخگویی به دانشگاه ها و دانشجویان آن استان را داراست.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تمدید زمان ثبت نام برای استفاده از جایزه‌ های تحصیلی بنیاد نخبگان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.