کانال تلگرم اخبار هیات علمی

حمایت ویژه صندوق حمایت از پژوهشگران از اساتید پیام نور

رؤسای دانشگاه پیام نور و صندوق حمایت از پژوهشگران کشور در راستای حمایت از اساتید محقق این دانشگاه تفاهم نامه منعقد کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی اصغر رستمی ابوسعیدی از حمایت ویژه صندوق حمایت از پژوهشگران کشور از اساتید محقق دانشگاه پیام نور خبر داد.

وی گفت: با امضای تفاهم نامه بین صندوق حمایت از پژوهشگران کشور و دانشگاه پیام نور از این پس طرح های تحقیقاتی و دوره های پسادکتری دانشگاه تحت حمایت ویژه این صندوق قرار می گیرند.

نصرت الله ضرغام رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران کشور در مراسم امضای تفام نامه مزبور با اشاره به توانمندی های دانشگاه پیام نور گفت: سعی خواهیم کرد علاوه بر چنین حمایت هایی با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های عظیم دانشگاه پیام نور در قالب برنامه هایی که در حال تدوین آن هستیم سواد علمی، فرهنگی و عمومی مردم را به شکل مطلوبی ارتقا بخشیم.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور نیز با اشاره به مفاد تفاهم نامه مزبور گفت: بر اساس سند مزبور مقرر شد طرح های پژوهشی و دوره های پسا دکتری که در راستای اولویت های صندوق حمایت از پژوهشگران باشند، با حمایت ۷۰ درصدی از محل اعتبارات صندوق و ۳۰ درصدی از محل پژوهانه اساتید به صورت ویژه مورد حمایت قرار گیرند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حمایت ویژه صندوق حمایت از پژوهشگران از اساتید پیام نور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.