کانال تلگرم اخبار هیات علمی

آغاز ثبت‌نام انتقال اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس مرکز جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد اظهار داشت: ثبت‌نام برای نقل و انتقال اعضای هیئت علمی این دانشگاه از روز شنبه یکم خرداد ماه و تنها از طریق پایگاه اینترنتی آغاز شد.

علیرضا وحیدی رییس مرکز جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: ثبت‌نام برای تقاضای ماموریت ‌و همچنین انتقال اعضای هیات علمی این دانشگاه از روز یکم خرداد ۹۵، از طریق سامانه اینترنتی به نشانی amoozesh.iau.ir صورت می گیرد.
وی افزود: بخش‌نامه جدید ماموریت و انتقال اعضای هیات علمی در ۲۷ اردیبهشت ۹۵ از سوی معاونت آموزشی دانشگاه آزاد به کلیه واحدهای دانشگاهی ابلاغ شده که در آن قوانین مربوط به ماموریت و انتقال، زمان‌ تعیین شده و همچنین نحوه بررسی درخواست اعضای هیئت علمی برای ماموریت و انتقال اعلام شده است.
رئیس مرکز جذب هیات علمی دانشگاه آزاد تاکید کرد: ثبت نام ماموریت و انتقال اعضای هیات علمی تنها از طریق پایگاه اینترنتی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی به نشانی مذکور صورت می گیرد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “آغاز ثبت‌نام انتقال اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی”

  1. دکتر هوشنگ جمالی گفت:

    خواهشا از واحد جهرم به شیراز می باشم اینجانب متخصص ایمنی شناسی وهماتولوژی نظام پزشکی آ-۲۹۹۵ می باشم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.