کانال تلگرم اخبار هیات علمی

فعالیت 4000 عضو هیأت علمی در دانشگاه پیام نور

معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور با داشتن ۴۰۰۰ عضو هیئت علمی سعی در بالا بردن سطح کیفیت آموزش خود در همه مقاطع دارد.

محمدحسنی معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به فضای اموزشی این دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه پیام نور با داشتن بیش از ۷۰۰ هزاردانشجو در کل کشور سرانه فضای آموزشی دانشجویان اش در حدود دو متر مربع است و این سرانه فضای آموزشی در برخی از استان‌ها پایین تر از میانگین کشوری و سرانه برخی استان‌ها مانند کرمانشاه بیش از حد تراز کشوری است.

وی ادامه داد: ۴۰۰۰ نفر در دانشگاه پیام نور عضو هیئت علمی هستند که ۸۰۰ نفر دانشیار و استاد تمام، ۲۰۰۰ نفر استادیار و بقیه به عنوان مربی در این دانشگاه فعالیت می کنند.

معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور در خصوص پیشرفت طرح های این دانشگاه گفت: اولویت انجام عملیات های عمرانی دانشگاه به ترتیب با طرح های دارای ۵۰ و ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی است وتلاش می‌شود طرح‌های دارای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی تا هفته دولت و طرح‌های دارای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی تا دهه فجر به بهره‌ برداری برسند.

حسنی تاکیدکرد: تمامی کلاس‌های درس دانشگاه پیام نور مجهز به سیستم آموزشی نوین و استاندارد است و امید داریم در آینده شاهد بالندگی کمی و کیفی دانشگاه پیام نور در همه زمینه ها باشیم.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فعالیت ۴۰۰۰ عضو هیأت علمی در دانشگاه پیام نور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.