خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » یکسان سازی حقوق اساتید دانشگاه آزاد با دولتی‌ها ظرف ۵ سال

یکسان سازی حقوق اساتید دانشگاه آزاد با دولتی‌ها ظرف ۵ سال

رئیس دانشگاه آزاد گفت: طی یک برنامه ۵ ساله حقوق اعضای هیئت علمی این دانشگاه با اساتید دانشگاه های دولتی یکسان سازی خواهد شد.

به گزارش مهر، حمید میرزاده عصر امروز در مراسم تقدیر از اساتید واحد تهران – شمال دانشگاه آزاد گفت: در حال حاضر حقوق اساتید اعضای هیئت علمی این دانشگاه بسیار کمتر از دیگر دانشگاهها است بنابراین برنامه داریم با وجود مشکلات بودجه ای حقوق اعضای هیئت علمی این دانشگاه را افزایش دهیم.

وی افزود: برنامه داریم هر ساله ۲۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی این دانشگاه را افزایش دهیم که در سال جاری نیز این افزایش حقوق محقق شده است.

رئیس دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: همچنین این دانشگاه تسهیلات رفاهی برای اساتید خود در نظر گرفته است که با موافقت هیئت امنای مرکزی این دانشگاه قرار است زمین های مازاد این دانشگاه مربوط به طرح شفا  تبدیل به مسکن برای اعضای هیئت علمی این دانشگاه شود.

میرزاده گفت: در این راستا وام های کم بهره به اعضای هیئت علمی دانشگاه اختصاص خواهد یافت.

وی با بیان اینکه اساتید نقش بسزایی در زندگی دانشجویان دارند، گفت: طبق تحقیقات انجام شده، اساتید دانشگاهها تاثیر ۷۰ درصدی بر شخصیت دانشجویان دارند.

وی اقتصاد مقاومتی را اقتصاد درون گرا و برون گرا عنوان کرد و گفت: برای دستیابی به اقتصاد مقاومتی نیازمند تحقق اقتصاد دانش بنیان هستیم که اساتید نقش بسزایی در تحقق اقتصاد دانش بنیان خواهند داشت.

همچنین ببینید

افزایش حقوق مدرسان حق التدریس دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از افزایش حقوق مدرسان حق التدریسی و رایزنی برای اعطای وام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *