کانال تلگرم اخبار هیات علمی

اعلام فراخوان بورسيه دانشجويان دکتری در اردیبهشت ماه

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ثبت نام متقاضیان (دانشجویان دکتری) برای جذب به صورت بورسیه در اردیبهشت ۹۵ بزودی اعلام می شود.

محمد علی کی نژاد در گفتگو با مهر گفت: در حال حاضر دانشگاه‌ها مشغول اعلام نیازهای خود به مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم هستند.

وی ادامه داد: بعد از اعلام نیاز دانشگاه‌ها، اداره کل بورس سازمان امور دانشجویان و مرکز نظارت آموزش عالی نیازهای اعلام شده را بررسی و بعد از طی فرایندی، آنها را منطبق با قوانین، مقررات و نیازهای موجود، اصلاح کرده و نیازهای اصلی را مشخص می کنند.

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: سپس نیازهای واقعی برروی سایت مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم قرار می گیرد و سپس متقاضیان می توانند در زمانی که اعلام خواهد شد، برای ثبت نام فراخوان بورسیه اردیبهشت ۹۵ به سایت مرکز جذب اعضای هیات علمی مراجعه کنند.

وی درباره ظرفیت فراخوان بورسیه اردیبهشت ۹۵ گفت: احتمالا ظرفیت بورسیه فراخوان اردیبهشت ماه ۹۵ برای خارج از کشور حدود ۱۰۰ نفر خواهد بود که البته هنوز قطعی نشده است.

کی نژاد افزود: بعد از اعلام تاریخ ثبت نام، متقاضیان فراخوان بورسیه ۹۵، حدود یکماه برای ثبت نام فرصت خواهند داشت.

به گزارش مهر، تمامی دانشجویان دکتری می توانند در اعلام نیاز بورسیه شرکت کنند، بورس خارج از کشور دارای سهمیه مشخص است که دانشگاه ها از اختیار لازم برای فرستادن فرد به خارج کشور و یا تبدیل آن به داخل برخوردار هستند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

8 دیدگاه در “اعلام فراخوان بورسیه دانشجویان دکتری در اردیبهشت ماه”

 1. حسن نظری گفت:

  سلام زمان دقیق این فراخوان چه تاریخی است

 2. بهرام گفت:

  سلام! آیا دانشجوی دکتری که سنش ۴۸ سال است هم می تواند در فرخوان بوسیۀ ادریبهشت شرکت کند یا نه!؟ لطفاً پاسخ را به ایمیل من بفرساید. با سپاس!

  • ali گفت:

   خیر دوست عزیز. شرایط استخدامی برای دانشجوی دکتری تا ۳۵ سال و برای دارنده مدرک دکتری ۴۰ سال است.
   این زمان نهایتا یکی دو سالی با استفاده از بند و تبصره و … امکان اضافه شدن دارد.

 3. همایون گفت:

  آیا سرط سنی هم وجود دارد!؟ دانشجوی دکتری که سنش چهل و هشت سال است هم می تواند در فرا خوان بوسیۀ اردیبهشت شرکت کند یا نه!؟ لطفاً پاسخ را به ایمیل من بفرستید. با تشکّر

 4. همایون گفت:

  سلام! آیا دانشجوی دکتری که سنش ۴۸ سال است هم می تواند در فرخوان بوسیۀ ادریبهشت شرکت کند یا نه!؟ لطفاً پاسخ را به ایمیل من بفرساید. با سپاس!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.