کانال تلگرم اخبار هیات علمی

جذب هیات علمی بورسیه دانشگاه‌های محروم پزشکی

رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت از اعلام فراخوان بورسیه برای دانشگاه های کم برخوردار در اردیبهشت ماه ۹۵ خبر داد و گفت: این فراخوان برای متقاضیان خدمت در این دانشگاه ها است.

دکتر سیدعلی حسینی در گفتگو با مهر افزود: در حال حاضر در فراخوان های جذب هیات علمی برای دانشگاه های کمتر برخوردار، متقاضی کمتری وجود دارد و در مقابل تعداد متقاضی جذب در دانشگاه های علوم پزشکی بزرگ تر بیشتر است و در واقع توازنی برقرار نیست.

وی افزود: از همین رو ما نیز تمهیداتی را برای این امر در نظر گرفته ایم. برای این موضوع فراخوان بورسیه برای متقاضیان خدمت در دانشگاه های کمتر برخوردار یا همان مناطق محروم در اردیبهشت ماه منتشر می شود.

حسینی گفت: افرادی که در دوره های دکتری تخصصی تحصیل کرده اند و یا در سال های آخر تحصیل خود هستند می توانند از این فرصت استفاده کنند و در این فراخوان شرکت کنند.

وی تاکید کرد: دانشگاه های بزرگ و برخوردار بورسیه نخواهند داشت.

رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت اظهار داشت: حقوق و مزایا در مناطق محروم و کمتر برخوردار به خاطر شرایطی که این مناطق دارند بیشتر از سایر مناطق است و جذب هیات علمی نیز مشمول طرح تمام وقت جغرافیایی است.

وی اضافه کرد: افرادی که در دوره های بورسیه به صورت تمام وقت جغرافیایی جذب می شوند به در دانشگاهها، بیمارستان ها و دستگاه های وابسته به وزارت بهداشت خدمت خواهند کرد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جذب هیات علمی بورسیه دانشگاه‌های محروم پزشکی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.