کانال تلگرم اخبار هیات علمی

ارتقای نسبت هیأت علمی به دانشجو در دانشگاه آزاد تا سال 99

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از ارتقای نسبت اعضای هیأت علمی به دانشجو از سال ۹۵ تا ۹۹ خبر داد.

فرهاد حسین زاده لطفی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره ارتقاء و بهبود وضعیت هرم اعضای هیات علمی این دانشگاه گفت: ارتقای دانشگاه مبنی بر رعایت کیفیت، امری انکار ناپذیر است، در همین راستا هدف گذاری هایی برای ارتقای نسبت هیات علمی تمام وقت به دانشجو صورت گرفته است.
وی افزود: نسبت هیات علمی تمام وقت به دانشجو تا پایان سال ۹۴ یک به ۴۷ بود که امیدواریم تا پایان سال ۹۹ این نسبت به یک به ۳۷ ارتقا پیدا کند.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه ارتقای نسبت هیات علمی تمام وقت به دانشجو از مهم ترین مصوبات مربوط به حوزه آموزش است، ادامه داد: بر مبنای این مصوبه باید بتوانیم تا پایان خرداد ماه سال جاری در حدود ۴ هزار عضو هیات علمی را جذب کنیم.
حسین زاده لطفی با بیان این که جذب هیات علمی کمک موثری را  به ارتقای نسبت اعضای هیات علمی به دانشجو دارد، اظهار کرد: امیدوارم با ادامه این روند تا سال ۹۹ به اهداف خود در این حوزه دست پیدا کنیم.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ارتقای نسبت هیأت علمی به دانشجو در دانشگاه آزاد تا سال ۹۹”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.