کانال تلگرم اخبار هیات علمی

نهایی شدن آیین‌نامه تبدیل وضعیت اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از نهایی شدن آیین‌نامه تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: در ۵ سال اخیر آیین نامه مربوط به تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد تدوین نشده بود، سرانجام امسال آیین‌نامه تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی تدوین شد و در هفته‌های آینده ابلاغ می‌شود.

دکتر فرهاد حسین‌زاده لطفی با اعلام خبر فوق افزود: از خردادماه فرآیند تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی از پیمانی به رسمی آزمایشی و از رسمی آزمایشی به رسمی قطعی انجام می شود.

وی در ادامه از اصلاح انتقال و مامویت اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: انتقال و ماموریت اعضای هیات علمی اصلاح شد و بخشی از آن به استان‌ها تفویض اختیار شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ممکن است در برخی از واحدها اعضای هیات علمی بیشتر از نیاز و در برخی از واحدها کمبود اعضای هیات علمی وجود داشته باشد، به واحدها اجازه داده می‌شود تا جا به جایی اعضای هیات علمی را انجام دهند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نهایی شدن آیین‌نامه تبدیل وضعیت اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.