کانال تلگرم اخبار هیات علمی

پرداخت ماهانه ۶۰۰ هزار تومان وام به دانشجویان دکتری

رئیس صندوق رفاه دانشجویان از پرداخت ماهانه ۶۰۰ هزار تومان وام به دانشجویان دکتری در سال ۹۵ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، ذوالفقار یزدان‌مهر گفت: امسال در بحث وام ویژه دانشجویان دکتری در حدود ۱۰۰ میلیارد تومان پرداختی خواهیم داشت، یعنی ۳ میلیارد تومان پرداختی سال ۹۳ به ۱۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۵ افزایش می‌یابد.

وی در خصوص پرداخت وام ویژه دکتری در سال ۹۵، گفت: سال ۹۳ میزان پرداختی وام دانشجویان دکتری ۳ میلیارد تومان بود که این مقدار در دی‌ماه سال ۹۴ به ۱۱ میلیارد تومان رسید که قطعا افزایش بسیار چشم‌گیری را دراین رابطه داشته‌ایم. البته این مقدار تا پایان سال ۹۴ نیزافزایش داشته است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان افزود: با برنامه‌‌ریزی‌هایی که برای امسال صورت گرفته ما در سال ۹۵ حدود ۱۰۰ میلیارد تومان پرداختی خواهیم داشت. یعنی ۳ میلیارد پرداختی سال ۹۳ به ۱۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۵ افزایش می‌یابد، که این خبر خوشی برای دانشجویان دکتری است.

یزدان‌مهر ادامه داد: در سال ۹۵ ما در صندوق رفاه دانشجویان به تمام دانشجویان دکترای متقاضی دارای شرایط وام پرداخت خواهیم کرد. به هر دانشجوی دکتری حدود ۶۰۰ هزار تومان و به هر دانشجوی دکترای پژوهش‌محور نیز حدود ۷۰۰ هزار تومان وام پرداخت خواهد شد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

12 دیدگاه در “پرداخت ماهانه ۶۰۰ هزار تومان وام به دانشجویان دکتری”

 1. علی گفت:

  سلام
  هر روز میگن به دانشجوییان دکتری وام میدن، پس چرا ما نمی بینیم!!!!!!!!!!!!!
  از آبان ۹۴ تا الان یک ریال به ما ندادن. لطفا بفرمائید منظورتون از پرداخت وام دقیقا کی هست؟؟؟ نکنه منظورتون سال ۱۳۹۸ هست؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!۱

 2. رضا گفت:

  سلام، لطفا” بگوئید آیا این وام به دانشجویان دانشگاه آزاد هم تعلق می گیرد؟

 3. میثم گفت:

  این وام برای همه هست؟ مثلا کسی دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد هم باشه می تونه ازش استفاده کنه؟

 4. ساسان گفت:

  ایا این وام به دانشجویان دکتری پیام نور هم پرداخت می شود؟

 5. مریم گفت:

  به دو نکته در مورد وام دکترا باید اشاره نمود : اولا این وام ماهانه پرداخت نمی شود و در طول یک سال حداکثر ۲ یا سه بار پردااخت می گردد که به هیچ عنوان برای یک دانشجوی دکترا با انواع هزینه ها و مخارج مناسب نیست ثانیا حتی برای این مبلغ اندک دو نفر ضامن نیاز است که اگر کسی نتواند دو ضامن را
  پیدا کند عملا از گرفتن این وام محروم می شود بنابراین خواهشمند است به این حقایق توجه نمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.